Page 96 of 144 FirstFirst ... 46869293949596979899100106 ... LastLast
Results 2,376 to 2,400 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #2376
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Zanimljivi Hobbiti, nego mi je ozvučenje moglo jače biti, a povraćaj naočara je super sajber higijenski ahahahah kakvi hohštapleri...
    Pg, Nk, Ct... Rohan, Gondor – Arnor, Mordor...
    Kada Aragorn postane kralj Ljudi uspjeće da povrati svoju moć i ujediniće sva kraljevstva.
    Miriše li Vam ko na Aragorna? Jer meni da. Nego mi na Ljude slabo miriše.

    Jbte, pišu knjige, snimaju filmove, zarađuju zelembaćke preko naše grbače. Truli zapad. Kome da se žalimo?
    Čuš, zadužujemo se, dugovi, a sram ih bilo, ništa ne vraćamo, treba sve da nam daju samo jer smo im vječita inspiracija.
    Dobrom, ne baš sve. Onda bi nam bilo dosadno kao u Shire-u. :razz:
    Đe ima da se uzme mašina za kontekst?

    Ništa ne razumijem.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  2. #2377
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    Đe ima da se uzme mašina za kontekst?

    Ništa ne razumijem.
    Kontekst?! Pa naravno! (by Shomi)
    Pridruzujem se u nerazumjevanju.

  3. #2378
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Zanimljivi Hobbiti, nego mi je ozvučenje moglo jače biti, a povraćaj naočara je super sajber higijenski ahahahah kakvi hohštapleri...
    Pg, Nk, Ct... Rohan, Gondor – Arnor, Mordor...
    Kada Aragorn postane kralj Ljudi uspjeće da povrati svoju moć i ujediniće sva kraljevstva.
    Miriše li Vam ko na Aragorna? Jer meni da. Nego mi na Ljude slabo miriše.

    Jbte, pišu knjige, snimaju filmove, zarađuju zelembaćke preko naše grbače. Truli zapad. Kome da se žalimo?
    Čuš, zadužujemo se, dugovi, a sram ih bilo, ništa ne vraćamo, treba sve da nam daju samo jer smo im vječita inspiracija.
    Dobrom, ne baš sve. Onda bi nam bilo dosadno kao u Shire-u. :razz:
    A sto je ovo moj brate ? Posprda mi se sa glovom

  4. #2379
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Zanimljivi Hobbiti, nego mi je ozvučenje moglo jače biti, a povraćaj naočara je super sajber higijenski ahahahah kakvi hohštapleri...
    Pg, Nk, Ct... Rohan, Gondor – Arnor, Mordor...
    Kada Aragorn postane kralj Ljudi uspjeće da povrati svoju moć i ujediniće sva kraljevstva.
    Miriše li Vam ko na Aragorna? Jer meni da. Nego mi na Ljude slabo miriše.

    Jbte, pišu knjige, snimaju filmove, zarađuju zelembaćke preko naše grbače. Truli zapad. Kome da se žalimo?
    Čuš, zadužujemo se, dugovi, a sram ih bilo, ništa ne vraćamo, treba sve da nam daju samo jer smo im vječita inspiracija.
    Dobrom, ne baš sve. Onda bi nam bilo dosadno kao u Shire-u. :razz:
    Tako to obično biva...

  5. #2380
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Zanimljivi Hobbiti, nego mi je ozvučenje moglo jače biti, a povraćaj naočara je super sajber higijenski ahahahah kakvi hohštapleri...
    Pg, Nk, Ct... Rohan, Gondor – Arnor, Mordor...
    Kada Aragorn postane kralj Ljudi uspjeće da povrati svoju moć i ujediniće sva kraljevstva.
    Miriše li Vam ko na Aragorna? Jer meni da. Nego mi na Ljude slabo miriše.

    Jbte, pišu knjige, snimaju filmove, zarađuju zelembaćke preko naše grbače. Truli zapad. Kome da se žalimo?
    Čuš, zadužujemo se, dugovi, a sram ih bilo, ništa ne vraćamo, treba sve da nam daju samo jer smo im vječita inspiracija.
    Dobrom, ne baš sve. Onda bi nam bilo dosadno kao u Shire-u. :razz:
    Na ovo tvoje zapazanje probacu da odgovorim sto jasnije:

    "Apstrakcija filmskog izraza kao jezika specifikuma i apstrakcija umjetničkog akta uopšte, de jure, predstavlja jednu vrstu sakralne ratifikacije, vlastite inferiornosti i vlastitog infalcizma, bez obzira o kojoj se vrsti supremcije na tom istom jeziku kao specifikumu radi i bez obzira na kojem nivou aspiracija mi o njemu govorili.
    No to svakako nije tema ovog našeg threada koji se zove CINEPLEXX program :mrgreen:
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  6. #2381
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ahahahahah bravo, bravo ahahhahaha kako me nasmija lijepo. taman se sjetih one gluposti od filma đe se bon jovi pojavljuje kao papučar, presmiješno.
    To mi je omiljeni odlazak u bioskop pred novu godinu da gledam taj pecki novogodisnji film i isprdam se sa svim

  7. #2382
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Ja ga i ne odgledah do kraja. Nestala struja poslije 2 sata filma, i vratili su nam pare.
    nesto im se to cesto desava onda Nista, taman da ga mozes zavrsit doma sad...
    (nečitko)

  8. #2383
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Slika na platnu je namjerno svijetlija i življa, i to previše, zbog naočara - kad staviš naočare, sve bude kako je režiser zamislio, ili blizu.
    Meni onda vise odgovara svetlija. Na druge filmove mi to nije zapalo za oko, tj odgovaralo mi je kako je bilo, ali ovaj put mi je nekako svjetlosti u filmu vise bilo potrebno... ocigledno mi je takav ukus...

  9. #2384
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,415
    Thanks Thanks Given 
    398
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Jel hobit samo u 3d ili ima i "normalno" ?

    Sent from moj telefon
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  10. #2385
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Ima 2D. Mada mi je to bez veze, jer je film sniman 3D kamerama i nije konverzija u pitanju.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  11. #2386
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,654
    Thanks Thanks Given 
    256
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Dobar je Hobit. Veli momak iza mene:
    "Ža' mi je sto izbacise leteceg Forda..."
    Zamalo se ne upisah, svega mi.
    067-123456

  12. #2387
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    14,945
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    982 Posts

    Default

    sad sa 3d hobita.. ne znam, ljudi, sto se narod toliko odusevljava i sa Lotr i sa hobitom.. meni je ovo katastrofa. Uvijek ista jebena radnja, putuje druzina od tacke A do tacke B i neke 'avanture' u medjuvremenu, uvijek na isti kalup.. i uvijek se sve vrti oko neke male bitne stvarcice, ooo divnog li prstena.. ooo dragulj iz srca planine.. ooo to je onaj mach... ooooo.... blah!
    I dijalozi, brate, da bi dijete moglo iste napisati. Prepateticno, preakcentovane glupe linije.. Vizuelno svaka cast, ali to je sve..
    - Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?

    - A kojizi to vele, sine??

  13. #2388
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Zanimljivi Hobbiti, nego mi je ozvučenje moglo jače biti, a povraćaj naočara je super sajber higijenski ahahahah kakvi hohštapleri...
    Pg, Nk, Ct... Rohan, Gondor – Arnor, Mordor...
    Kada Aragorn postane kralj Ljudi uspjeće da povrati svoju moć i ujediniće sva kraljevstva.
    Miriše li Vam ko na Aragorna? Jer meni da. Nego mi na Ljude slabo miriše.

    Jbte, pišu knjige, snimaju filmove, zarađuju zelembaćke preko naše grbače. Truli zapad. Kome da se žalimo?
    Čuš, zadužujemo se, dugovi, a sram ih bilo, ništa ne vraćamo, treba sve da nam daju samo jer smo im vječita inspiracija.
    Dobrom, ne baš sve. Onda bi nam bilo dosadno kao u Shire-u. :razz:

    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  14. #2389
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,713
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Jel hobit samo u 3d ili ima i "normalno" ?

    Sent from moj telefon
    Ovi što idu na 3d su totalno nenormalni

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    sad sa 3d hobita.. ne znam, ljudi, sto se narod toliko odusevljava i sa Lotr i sa hobitom.. meni je ovo katastrofa. Uvijek ista jebena radnja, putuje druzina od tacke A do tacke B i neke 'avanture' u medjuvremenu, uvijek na isti kalup.. i uvijek se sve vrti oko neke male bitne stvarcice, ooo divnog li prstena.. ooo dragulj iz srca planine.. ooo to je onaj mach... ooooo.... blah!
    I dijalozi, brate, da bi dijete moglo iste napisati. Prepateticno, preakcentovane glupe linije.. Vizuelno svaka cast, ali to je sve..
    jednostavno ti ne godi taj žanr i to je to...kao što meni ne gode filmovi sa mafijaškom tematikom npr, što ne znači da ću pljuvat po njima

  15. #2390
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    sad sa 3d hobita.. ne znam, ljudi, sto se narod toliko odusevljava i sa Lotr i sa hobitom.. meni je ovo katastrofa. Uvijek ista jebena radnja, putuje druzina od tacke A do tacke B i neke 'avanture' u medjuvremenu, uvijek na isti kalup.. i uvijek se sve vrti oko neke male bitne stvarcice, ooo divnog li prstena.. ooo dragulj iz srca planine.. ooo to je onaj mach... ooooo.... blah!
    I dijalozi, brate, da bi dijete moglo iste napisati. Prepateticno, preakcentovane glupe linije.. Vizuelno svaka cast, ali to je sve..
    Pa to je Tolkin i za svoju djecu pisao, nije za siru javnost, e sto je posle dospjelo i za siru javnost jer su drugi bili zainteresovani, to je druga stvar... to je epska fantastika, eto ti Odisej je isao od tacke A do tacke B, pa je od tacke do tacke B imao pustolovina, i djelo je staro skoro 3000godina za koje nema ko ne zna... kad bi tako povrsno gledali onda nista ne valja, slazem se...

  16. #2391
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Nowhere !
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A stvarno sam imala veliku zelju da podje i odgledam film u bioskop, ali mi je nejverovatan repertoar. Ja bih radje gledala dobar film oz 70-ih ili bilo kojih ranijih decenija, nego gledat' nekakve Hobite, nekakve sapunice, vidis prvi kadar, znas i zadnji. Nekakvi filmovi indijanski, sto su jedinu zapamceni po nekoj kostimografiji i uleti nekakvi Alvin i nekakve iritirajuce vjeverice. Dakle, repertoar ******!! I u svemu tome su poubacili filmove sa ovogodisnje dodjele Oskara, koja je bila solidna. Cirkus od bioskopa!
    Life is shit and then...u die !

  17. #2392
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,921
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    šteta što se sruši debela berta i art cinema, tamo su uvijek davali filmove stare 50 god

  18. #2393
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    sad sa 3d hobita.. ne znam, ljudi, sto se narod toliko odusevljava i sa Lotr i sa hobitom.. meni je ovo katastrofa. Uvijek ista jebena radnja, putuje druzina od tacke A do tacke B i neke 'avanture' u medjuvremenu, uvijek na isti kalup.. i uvijek se sve vrti oko neke male bitne stvarcice, ooo divnog li prstena.. ooo dragulj iz srca planine.. ooo to je onaj mach... ooooo.... blah!
    I dijalozi, brate, da bi dijete moglo iste napisati. Prepateticno, preakcentovane glupe linije.. Vizuelno svaka cast, ali to je sve..
    *drinks a shot*
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  19. #2394
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hobbit odlican, ali narod i dalje stoka.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  20. #2395
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam primijetio da je Cloud Atlas bio ili je najavljivan.
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  21. #2396
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ^ bio i prošao...
    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  22. #2397
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam primijetio nikakvu pompu, a ni na sajtu ga nisam našao, pa mi je neobično.
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  23. #2398
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Hobbit odlican, ali narod i dalje stoka.
    ajde da mi koji ne volimo galamu i pricanje i telefoniranje da podjemo jednom na neku projekciju i da ih pospremimo tamo da se malo reda zna.

  24. #2399
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Django Unchained
    Početak prikazivanja: 17.01.2013
    Ajmo
    rm -rf /

  25. #2400
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,459
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Django Unchained
    Početak prikazivanja: 17.01.2013
    Ajmo

Page 96 of 144 FirstFirst ... 46869293949596979899100106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •