Još ako su blizanci i bliznakinje.
Ne mislim 4ke, da se razumijemo.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
"Moj mali verni Sanco Pansa, moja ljubavnica, saborac i moj najbolji drug!" :*
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Sell the Vatican, Feed the World!
"Rijetko kad je Učitelj bio tako rječit kao kad je upozoravao na začaravajuću moć riječi:
“Čuvajte se riječi”, govorio je, “čim odvratite pogled, one će početi svoj vlastiti život, zasljepljivaće, očaravaće, zastrašivaće – odvući će vas stranputicom od stvarnosti koju predstavljaju – navešće vas da vjerujete da su stvarne.”
“Svijet koji vidite nije Kraljevstvo koje vide djeca već iscjepkan svijet, razbijen u hiljadu komadića riječju… To je kao kad biste vidjeli kako se svaki okeanski talas odvaja od okeana.”
“Kad se riječi i misli utišaju, Univerzum procvjeta – stvaran i cio i jedan – i riječi postaju ono što su oduvijek i trebale biti:
Note – ne muzika,
Jelovnik – ne hrana,
Putokaz – NE KRAJ PUTA.” "
254,689,275 Energy used today (MWh) - 1430GMT...
1,902,756,437,690 Solar energy striking Earth today (MWh) - 1430GMT... - 99.9% of it wasted...
ako me još neko pita jesam li trudna, bombu ću mu bačit.
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Ko zna mjerit što je lijepo, toj ljepoti još se divi.
Za ovaj stih bih mu felacio priredio.
Last edited by Mad_dog_KO; 23-12-12 at 01:36.
Bijo si poziw koi se neodbija
Moje je srce kontrabas...
Što da ga diram...
Last edited by Raquel; 23-12-12 at 02:50. Reason: ..bez da ostanem bez njega.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Ovaj PMS je opasan, letjelo perje na sve strane sinoć :mrgreen:
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks