Page 95 of 144 FirstFirst ... 4585919293949596979899105 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #2351
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za Hobita se karte mogu rezervisati i preko telefona, pa podici pola sata pred premijeru, ne morate ici da kupujete karte. Tako mi rece ona gospodja.
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  2. #2352
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,459
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Kad je premijera?

  3. #2353
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    13.12 u 20:30, valjda je sve rasprodato
    Last edited by N_L; 05-12-12 at 04:23.
    rm -rf /

  4. #2354
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Ada ne treba ti ni tel, fino preko sajta, i izaberes sjedista cak.
    A taman neka protutnjaja ova djecina i guzve , pa lagano onda da se odgleda 2h i 40 min

  5. #2355
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po meni lichno ovaj Hobit tesko ****** od filma...

  6. #2356
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,724
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trebao bi da pročitaš knjigu, to je tek teška katastrofa.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  7. #2357
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ahahahahahahahahahah
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  8. #2358
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,118
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ja ne znam jel do 3d efekata ili cega... ali interesantan mi je bio
    Njak Njak Njak

  9. #2359
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja gledah prije nedje "Poslednja straza" , nije los film ali kad vidjeh da se kultura nije ni malo promijenila nece me bit tamo...
    ---Chelsea Fc---

  10. #2360
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Ja gledah prije nedje "Poslednja straza" , nije los film ali kad vidjeh da se kultura nije ni malo promijenila nece me bit tamo...
    tacno tako, bio sam bio na Skyfall, i to onu najkasniju projekciju cini mi se oko 23:00, non stop neko kreveljenje i bačanje fora, sala je bila popunjena, i jedino sam ja ćutkao... i kad sam vidio da ostale boli qr*ac i ja sam presta... a onaj sto toboš udje da iskontroliše, usa je tek posle uru ipo...

    sve u svemu, ici cu mozda samo na neke komedije, dje mi ne smeta kad se prica...

  11. #2361
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    shvatam sve ali da neko podje na hobite od 3 sata i bukvalno ne stane sa pricom,pa mljacakju,pa sok,pa se ustane,okrene,pa tel, pa prica, jaoooooo ono je nemoguce. nekim ljudim izgleda film je obaveza. najbolji su oni sto zaspu...
    f6

  12. #2362
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,629
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema mrznijeg od toga sigurno ništa..non stop se nešto pomjeraju,mljackaju.sa slančicom se igraju...to je prije svega nekultura a onda bezobrazluk

  13. #2363
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kako je dobro kad je 3D film, neka mracna scena, ckiljis da vidis nesto a brat ispred tebe uzme da kuca poruku na galaxy s3 sa full brightness
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  14. #2364
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,629
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahahahaha e to to ...ahaha

  15. #2365
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    nedao bog nikome da mi udari nogom u naslon, jednom je to jedan uradio, JEDNOM!

  16. #2366
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahah kuku, meni se desilo 2x da sam punom odvalio momka u glavu ispred sebe.
    Kako sam krupniji (citaj debeo) prekrstim noge na malo cudniji nacin i tacno "pricvrstim " stopalo na vrh sjedista ispred. I onda malo po malo, sklizne i u zamahu rokne nekog ispred.



    Sent from my Samsung Galaxy SIII using Tapatalk 2

  17. #2367
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    223
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko gotivi TLotR, The Hobbit ne moze da ne zgotivi, prelijep film. Gledao sam ga u 3D, samo je malo bzv sto su one naocare malo tamne, a slika na platnu kad bi se gledala bez naocara je puno svetlija i time zivlja, tako da je to jedina mana za 3D (cvike), tako da cu ga drugi put gledati u digitalu... ne znam je li neko primijetio iz prvog trejlera ima nekih scena koje sad u filmu nisu bile...

  18. #2368
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Slika na platnu je namjerno svijetlija i življa, i to previše, zbog naočara - kad staviš naočare, sve bude kako je režiser zamislio, ili blizu.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  19. #2369
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    kako je dobro kad je 3D film, neka mracna scena, ckiljis da vidis nesto a brat ispred tebe uzme da kuca poruku na galaxy s3 sa full brightness
    Kad sam gledao Cloud Atlas, jedan je igrao Temple Run. Ali ono, zavaljen, s telefonom u vis. Da svi vide S3.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  20. #2370
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    dobro je dok ne pocnu sa tabletima da dolaze

    ja sam mislio da podjem na Cloud Atlas, ali s obzirom da je upravo izasao bluray rip, a ljudi iz cineplexxa nemaju nacina (ili volje) da malo dovedu u red ove koji prave nered, ipak cu ga gledati doma...
    (nečitko)

  21. #2371
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,039
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,912
    Thanked in
    4,304 Posts

    Default

    meni je nino rašić počeo da prepričava betmena prije početka filma jer ga je već gledao.
    na hobite su dvije cure iznad nas pričale dok jedan momak nije viknuo: u bioskopu ste, seljanke
    i evo na ovoga pisina sad: jaooo, kako je $adaaak! aooo, nestala mu olovka! aaaa greote! a viiiidii muuu okiiiceeee! odakle ovi na drvetu? oni žive na zemlji! pa kako! e pa svašta.

    i tako...

  22. #2372
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    dobro je dok ne pocnu sa tabletima da dolaze

    ja sam mislio da podjem na Cloud Atlas, ali s obzirom da je upravo izasao bluray rip, a ljudi iz cineplexxa nemaju nacina (ili volje) da malo dovedu u red ove koji prave nered, ipak cu ga gledati doma...
    Ja ga i ne odgledah do kraja. Nestala struja poslije 2 sata filma, i vratili su nam pare.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  23. #2373
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,183
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    2,955
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Zanimljivi Hobbiti, nego mi je ozvučenje moglo jače biti, a povraćaj naočara je super sajber higijenski ahahahah kakvi hohštapleri...
    Pg, Nk, Ct... Rohan, Gondor – Arnor, Mordor...
    Kada Aragorn postane kralj Ljudi uspjeće da povrati svoju moć i ujediniće sva kraljevstva.
    Miriše li Vam ko na Aragorna? Jer meni da. Nego mi na Ljude slabo miriše.

    Jbte, pišu knjige, snimaju filmove, zarađuju zelembaćke preko naše grbače. Truli zapad. Kome da se žalimo?
    Čuš, zadužujemo se, dugovi, a sram ih bilo, ništa ne vraćamo, treba sve da nam daju samo jer smo im vječita inspiracija.
    Dobrom, ne baš sve. Onda bi nam bilo dosadno kao u Shire-u. :razz:

  24. #2374
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Da'ko daju opet neki glupi novogodisnji film dje se svi zaljubljuju i sve ispada srecno na kraju. To su jedini filmovi kad ti ne smeta kad se ljudi krevelje i javljaju na telefon okolo.

  25. #2375
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,039
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,912
    Thanked in
    4,304 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Da'ko daju opet neki glupi novogodisnji film dje se svi zaljubljuju i sve ispada srecno na kraju. To su jedini filmovi kad ti ne smeta kad se ljudi krevelje i javljaju na telefon okolo.
    ahahahahah bravo, bravo ahahhahaha kako me nasmija lijepo. taman se sjetih one gluposti od filma đe se bon jovi pojavljuje kao papučar, presmiješno.

Page 95 of 144 FirstFirst ... 4585919293949596979899105 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •