Masu debilnih ljudi me nervira...
Oćeš da ga iskoristiš, Qravo jedna
A on još podložan.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Masu debilnih ljudi me nervira...
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Love, peace and respect.
'...Još po tebi ravnam svaki korak svoj,
što se ljubav meni sveti, ma nisi moj, više nisi moj...'
Sell the Vatican, Feed the World!
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
Pripremila sam govor za društvo pre kataklizme:
''Dragi moji,
Ja da vas sve pozdravim i ako sam koga nekad uvredila, ne zamerite, mora da sam imala dobar razlog.''
![]()
O freddled gruntbuggly, thy micturations are to me as plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee...
Althea dirljivo.
"Remember remember the fifth of November
Gunpowder, treason and plot.
I see no reason why gunpowder, treason
Should ever be forgot..."
da mi se probudit
Uh!!!! Kada nakon dva mjeseca papirologije dobijem To što bi trebalo da se podrazumjeva.
Državni službenik koji radi svoj posao. Oni se zbilja tripuju na Luja XIV.
Žao mi je vas gospođo. Toliko su vam puna usta Države, a na svakom koraku vi je prvi izdajete. Stidite se. Stidite se. Stidite se. Pali ste.
Puzite, ali nikad nećete dostići svijest i život jednog Puža. Od vas traga nema. Pa ni sluzavog.
:beaten::ass::twist::barbershop_quartet_:teapot:
Vid' mog omiljenog tumaca snovaahhaha
Neko je Muž, neko je... Puž.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Pritisak mi je visok a moram da pijem.
Eh živote lutalico.
Bijo si poziw koi se neodbija
Topao čaj i malo brendija.
I malo šećera, da te stutnji nabrzaka.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Nemam brendi, nisam još gej.
Ima loze, šljive, viljamovke i neki viski od 6 eura za u goste.
Čaja i cukra imam.
Što da radim?
Bijo si poziw koi se neodbija
Procitaj svoj signature.
I am so post-rock I shit sad birds.
Šljiva i ovo te ti rekoh, sem brendija.
Još ako je domaća..
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
There are currently 8 users browsing this thread. (1 members and 7 guests)
Bookmarks