u auto isto, napravit taj uredjaj, i ubacit onu kao plinsku bocu, i da prdnjava iz auta u nju ide i da se na to vozimo da ne sipamo goriva.![]()
Trebao bi i instalirat neki ventilator, kao i filter za vazduh, da kada se pročisti vazduh da se vrati unutar kabine, da se ne bači. Pošto ljudi često daju oduška unutar lifta, može da se i metan prikuplja i da se napravi neka svetiljka koja će da radi na principu sagorijevanjna metana. Štedi se električna energija, državni dug će biti manji, neće biti potrebe za restrikcijama...čitav jedan pozitivni lanac može da se pokrene na osnovu neiskorištene prdnjave.
Da se instaliraju pljuvaonice, pa elektrolizom da se odvaja kiseonik i vodonik, opet da se napaja lampa, ugradit dva dinama od bicikla da se obrću dok se kabina kreće (tako napajamo sistem za elektrolizu). Koliko samo bačamo te energije a nismo ni svjesni.
u auto isto, napravit taj uredjaj, i ubacit onu kao plinsku bocu, i da prdnjava iz auta u nju ide i da se na to vozimo da ne sipamo goriva.![]()
Konačno vam je došlo iz G u G.
Drugovi saborci, poštujte svoj Q. - by no_mercy, who was inspired by Me, long before You, babies.
Don't FOOl Me.
You May Be a Weasel, but I was Born before FOxes.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Odlična ideja, na mikro planu.
Poželjni suvozači koji prdnjave dosta hahahahaha, trkam se ...
Recimo treba napraviti veći sistem, instalirati ga u skupštinu. Mislim da ne bi imali potrebu za TE Pljevlja, ugasili bi Slovencima, Krško- podmirili potrebe KAPa
Treba sprovesti istraživanje da li prdnjava izrečena jeste reciprocitetna puštenim vjetrićima, ako nije uvesti im obavezu ćutanja makar po pola ure, pošto neđe moraju prdnjavit.
Last edited by gaul; 15-12-12 at 15:19.
I prevođenje termina kvantne fizike je lakše od sledećeg:
''Matija Bećković (OVCE):
Nekada sam imao sto ovaca
i svaka je imala svoje ime:
mažunka, kaćunka, krstočela, ruja,
dokoljena, makonosa, vukobara, suza,
đerdanka, milača, čučumiza, balja,
labudinka, štika, kopilica, sisna,
jagorka, voštanka, biserka, jablanka,
pramenka, risulja, vardara, sirota,
latinka, bugarka, kolašinka, gledna,
zijanćarka, amuzda, dikna, strigna,
sviloka, vinoka, medoka, bardoka,
vidroka, peroka, vezoka, zrnoka,
vranoka, listoka, koloka, runoka,
suzoka, sigača, kitna, kolača,
mirna, krasa, zgodna, panja,
pera, ranjka, reja, pelivanka,
blija, baca,bjeka, mrda,
birna, maža, čubra, laba,
bjejla, kapuša, pražanka, kruža,
žuja, singa, guta, kera,
ćeta, vazdana, lada, belka,
vatronoga, cuponoga, putonoga, dilinoga,
galja, graša, kaluđerka, kuna,
grla, tepa, zvona, kitača,
mlijekoša, vimenka, dušanka, gura,
đeva, đerda, đirašica, đinđa,
žmura, tunja, kaluša, gutka,
gizdojka, građanka, svitna, božurka,
diljka, milavaanđelka, čizmara,
kovča, roga, kukoroga, sabljoroga,
vezoroga, vitoroga, viloroga, rusoroga,
šiljoroga, smudiroga, stranoroga, poviroga,
visoroga, rdoroga, diviroga, vira,
ardana, apna, aljidara, guča,
brena, broja, brunda, busnoglava,
golovrata, goloboka, gologlava, vranja,
divna, dikla, duboglava, gmiza,
strmoglava, siga, spuša, siča,
ćića, kalopera, leda, finočela.''
BEEEEEEE :-D
Last edited by Althea; 15-12-12 at 16:38.
O freddled gruntbuggly, thy micturations are to me as plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee...
apsolutno se slazem! treba instalirat i neki preciscivac ljudima u USTA! nisu ljudi svjesni koliko disanjem unistavamo majku zemlju! pri svakom izdisaju izbacimo nama ne tako veliku kolicinu co2 ali kad se sve to pomnozi sa 7miliJARDI ljudi, dodjemo do ogromne kolicine NEZDRAVI ili cega vec sto unistava ozonski omotac a samim tim i nas!
OTPOR DISANJU!
ne disite ako zelite bolje sutra! ura!
Fire is in The Sky.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Srbija i Crna Gora.
Kosovo i Srbija.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Kad srce radi bim-a-bam
Sve drugo je manje vazno
Ne zelim pjevati, ne zelim plesati
Kad srce radi bim-a-bam
Sve drugo je manje vazno
Svaka fontana srece premala za mene
![]()
Last edited by Oljce; 15-12-12 at 18:32.
www.grand.co.rs
Doviđenja lEpi moji!Spašeni smo, nema smaka svijeta!
Hvala bratu Kišobranu, uvijek je umio da impresionira. Anonymous 4 ever.
Love, peace and respect.
Uuuuuu uoooo!
Ja ne znam sta se desavaaaaa
zemlja je tako dalekaaaaa
Al' nemam strah od letenja
jer nisam saaaaaaaaamaaa!
Ne znam sta se desavaa
ovo je put bez povratkaa
zemlja je tako malenaaa..
Uou o ou ou
Uou o ou ou
Tako dobar osecaj
kao da hodamo po vodiii
Nista vise ne shvataaam
zelim samo da pevaaam...
Ouuu uoooo uooooo!
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Tako bi sad nesto zensko slatko razbucao.
![]()
Patetika bi bila da ja govorim sve najljepše o osobama iz naroda koji je učinio najviše zla prema bilo kome..
Last edited by Beli vuk; 17-12-12 at 13:47.
Damn moonchie, oces da se umazes glinom? O Madonna![]()
Metaforičnim humorom ne možete nasmijati i oraspoložiti samo one koji takav humor shvataju kao ozbiljno..:star:
Last edited by Beli vuk; 17-12-12 at 19:11.
Last edited by Oljce; 17-12-12 at 13:58.
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks