Page 305 of 2713 FirstFirst ... 2052552953013023033043053063073083093153554058051305 ... LastLast
Results 7,601 to 7,625 of 67816

Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #7601
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    sad mi na um pade odstranjivac otpadnih dimova od nasih cigara i lift, sa sulundarom ali ne onim klasicnim sulundarom kao na sporet na drva, vec sa fleksibilnim nekim materijalom jer lift ide non-stop gore dolje, gore dolje tako da klasican sulundar odje ne bi odradio poso. mislim ne znam sto vise da kazem a da zvuci jos vise besmisleno, jednostavno hvale mi rjeci, a nije da ne zelim da kazem jos nesto... mislim, ne mislim, nego mislim da kazem nesto a ne mislim tako da je to TO (mozda se nekad i nadovezem, mada cisto sumljam da ocu)
    to je to za sad. to je bilo to, i ja mislim da je to TO.

    hvala vam, mislim hvala vam.
    Trebao bi i instalirat neki ventilator, kao i filter za vazduh, da kada se pročisti vazduh da se vrati unutar kabine, da se ne bači. Pošto ljudi često daju oduška unutar lifta, može da se i metan prikuplja i da se napravi neka svetiljka koja će da radi na principu sagorijevanjna metana. Štedi se električna energija, državni dug će biti manji, neće biti potrebe za restrikcijama...čitav jedan pozitivni lanac može da se pokrene na osnovu neiskorištene prdnjave.
    Da se instaliraju pljuvaonice, pa elektrolizom da se odvaja kiseonik i vodonik, opet da se napaja lampa, ugradit dva dinama od bicikla da se obrću dok se kabina kreće (tako napajamo sistem za elektrolizu). Koliko samo bačamo te energije a nismo ni svjesni.

  2. #7602
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    u auto isto, napravit taj uredjaj, i ubacit onu kao plinsku bocu, i da prdnjava iz auta u nju ide i da se na to vozimo da ne sipamo goriva.

  3. #7603
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,438
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Konačno vam je došlo iz G u G.
    Drugovi saborci, poštujte svoj Q. - by no_mercy, who was inspired by Me, long before You, babies.

    Don't FOOl Me.
    You May Be a Weasel, but I was Born before FOxes.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  4. #7604
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,327
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    u auto isto, napravit taj uredjaj, i ubacit onu kao plinsku bocu, i da prdnjava iz auta u nju ide i da se na to vozimo da ne sipamo goriva.
    Odlična ideja, na mikro planu.
    Poželjni suvozači koji prdnjave dosta hahahahaha, trkam se ...

    Recimo treba napraviti veći sistem, instalirati ga u skupštinu. Mislim da ne bi imali potrebu za TE Pljevlja, ugasili bi Slovencima, Krško - podmirili potrebe KAPa

    Treba sprovesti istraživanje da li prdnjava izrečena jeste reciprocitetna puštenim vjetrićima, ako nije uvesti im obavezu ćutanja makar po pola ure, pošto neđe moraju prdnjavit.
    Last edited by gaul; 15-12-12 at 15:19.

  5. #7605
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Angkor Wat
    Posts
    297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I prevođenje termina kvantne fizike je lakše od sledećeg:

    ''Matija Bećković (OVCE):

    Nekada sam imao sto ovaca

    i svaka je imala svoje ime:

    mažunka, kaćunka, krstočela, ruja,

    dokoljena, makonosa, vukobara, suza,

    đerdanka, milača, čučumiza, balja,

    labudinka, štika, kopilica, sisna,

    jagorka, voštanka, biserka, jablanka,

    pramenka, risulja, vardara, sirota,

    latinka, bugarka, kolašinka, gledna,

    zijanćarka, amuzda, dikna, strigna,

    sviloka, vinoka, medoka, bardoka,

    vidroka, peroka, vezoka, zrnoka,

    vranoka, listoka, koloka, runoka,

    suzoka, sigača, kitna, kolača,

    mirna, krasa, zgodna, panja,

    pera, ranjka, reja, pelivanka,

    blija, baca,bjeka, mrda,

    birna, maža, čubra, laba,

    bjejla, kapuša, pražanka, kruža,

    žuja, singa, guta, kera,

    ćeta, vazdana, lada, belka,

    vatronoga, cuponoga, putonoga, dilinoga,

    galja, graša, kaluđerka, kuna,

    grla, tepa, zvona, kitača,

    mlijekoša, vimenka, dušanka, gura,

    đeva, đerda, đirašica, đinđa,

    žmura, tunja, kaluša, gutka,

    gizdojka, građanka, svitna, božurka,

    diljka, milavaanđelka, čizmara,

    kovča, roga, kukoroga, sabljoroga,

    vezoroga, vitoroga, viloroga, rusoroga,

    šiljoroga, smudiroga, stranoroga, poviroga,

    visoroga, rdoroga, diviroga, vira,

    ardana, apna, aljidara, guča,

    brena, broja, brunda, busnoglava,

    golovrata, goloboka, gologlava, vranja,

    divna, dikla, duboglava, gmiza,

    strmoglava, siga, spuša, siča,

    ćića, kalopera, leda, finočela.''

    BEEEEEEE :-D
    Last edited by Althea; 15-12-12 at 16:38.
    O freddled gruntbuggly, thy micturations are to me as plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee...

  6. #7606
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,790
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default



  7. #7607
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,632
    Thanks Thanks Given 
    780
    Thanks Thanks Received 
    516
    Thanked in
    241 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gaul View Post
    Trebao bi i instalirat neki ventilator, kao i filter za vazduh, da kada se pročisti vazduh da se vrati unutar kabine, da se ne bači. Pošto ljudi često daju oduška unutar lifta, može da se i metan prikuplja i da se napravi neka svetiljka koja će da radi na principu sagorijevanjna metana. Štedi se električna energija, državni dug će biti manji, neće biti potrebe za restrikcijama...čitav jedan pozitivni lanac može da se pokrene na osnovu neiskorištene prdnjave.
    Da se instaliraju pljuvaonice, pa elektrolizom da se odvaja kiseonik i vodonik, opet da se napaja lampa, ugradit dva dinama od bicikla da se obrću dok se kabina kreće (tako napajamo sistem za elektrolizu). Koliko samo bačamo te energije a nismo ni svjesni.
    apsolutno se slazem! treba instalirat i neki preciscivac ljudima u USTA! nisu ljudi svjesni koliko disanjem unistavamo majku zemlju! pri svakom izdisaju izbacimo nama ne tako veliku kolicinu co2 ali kad se sve to pomnozi sa 7miliJARDI ljudi, dodjemo do ogromne kolicine NEZDRAVI ili cega vec sto unistava ozonski omotac a samim tim i nas!
    OTPOR DISANJU!
    ne disite ako zelite bolje sutra! ura!

  8. #7608
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,438
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default



    Fire is in The Sky.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  9. #7609
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Srbija i Crna Gora.

  10. #7610
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,438
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Kosovo i Srbija.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  11. #7611
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



  12. #7612
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad srce radi bim-a-bam
    Sve drugo je manje vazno
    Ne zelim pjevati, ne zelim plesati
    Kad srce radi bim-a-bam
    Sve drugo je manje vazno
    Svaka fontana srece premala za mene

    Last edited by Oljce; 15-12-12 at 18:32.

  13. #7613
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    www.grand.co.rs

    Doviđenja lEpi moji! Spašeni smo, nema smaka svijeta!

    Hvala bratu Kišobranu, uvijek je umio da impresionira. Anonymous 4 ever.
    Love, peace and respect.

  14. #7614
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  15. #7615
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uuuuuu uoooo!

    Ja ne znam sta se desavaaaaa
    zemlja je tako dalekaaaaa
    Al' nemam strah od letenja
    jer nisam saaaaaaaaamaaa!

    Ne znam sta se desavaa
    ovo je put bez povratkaa
    zemlja je tako malenaaa..

    Uou o ou ou
    Uou o ou ou

    Tako dobar osecaj
    kao da hodamo po vodiii
    Nista vise ne shvataaam
    zelim samo da pevaaam...

    Ouuu uoooo uooooo!
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  16. #7616
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    on the cloud
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  17. #7617
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  18. #7618
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    on the cloud
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako bi sad nesto zensko slatko razbucao.

  19. #7619
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,204
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default


  20. #7620
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,790
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default



  21. #7621
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,844
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Patetika bi bila da ja govorim sve najljepše o osobama iz naroda koji je učinio najviše zla prema bilo kome..
    Last edited by Beli vuk; 17-12-12 at 13:47.

  22. #7622
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,790
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default



  23. #7623
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    on the cloud
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Damn moonchie, oces da se umazes glinom? O Madonna

  24. #7624
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,844
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Metaforičnim humorom ne možete nasmijati i oraspoložiti samo one koji takav humor shvataju kao ozbiljno..:star:
    Last edited by Beli vuk; 17-12-12 at 19:11.

  25. #7625
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Last edited by Oljce; 17-12-12 at 13:58.

Page 305 of 2713 FirstFirst ... 2052552953013023033043053063073083093153554058051305 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (1 members and 12 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •