View Poll Results: 100 Years of Alfa Romeo

Voters
188. You may not vote on this poll
  • 8C

    20 10.64%
  • Giulietta Sprint

    24 12.77%
  • 33 Stradale

    19 10.11%
  • 2600

    0 0%
  • GTA

    16 8.51%
  • Montreal

    7 3.72%
  • Spider

    3 1.60%
  • 156

    31 16.49%
  • Brera

    37 19.68%
  • 8C Competizione

    31 16.49%
Page 49 of 244 FirstFirst ... 394546474849505152535999149 ... LastLast
Results 1,201 to 1,225 of 6086

Thread: Alfa Romeo Club

  1. #1201
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    249
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    A da nije u krv?

  2. #1202
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    16,248
    Thanks Thanks Given 
    281
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    jbg, vozis alfu, sto si ocekivao
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  3. #1203
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    694
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je daljinsko ugradjivao momak sa Zabjela,mislim da se Ivan zove,pokusaj na ovaj broj:067 232 036.
    Bilo je nesto tipa 20e ugradnja modula,a jos 5e se dodatno naplacuje da ti "napravi" da ti se pale zmigavci pri zakljucavanju/otkjucavanju.
    Sto se rucice tice,radije bih stavio fabricku nego neke ovog tipa...

  4. #1204
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    249
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    On vec ima daljinsko, samo je do kljuca nesto, mijenja sam bateriju ali nije do nje.

  5. #1205
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    694
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E to vec ne znam...Mada ima dosta dobrih elektricara i elektronicara,mislim da nije neki problem utvrditi sta je u pitanju.

    Jedna od ikona:

    Last edited by M.S.; 22-11-12 at 20:12.

  6. #1206
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    oj mene
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  7. #1207
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjaju li sto ovi KN Filteri sto se prodaju na Forum.Stavio bix na Alfa 145 1.3 Boxer.Ako neko ima iskustva ???

  8. #1208
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    stavi ti tu obicnu pecurku iz Shumija
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  9. #1209
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prica se da ne valja Pecurka da se stavlja ....

  10. #1210
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    in the ring
    Posts
    86
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav ljudi! Imam AR 156 1.8ts koju nisam palio oko 7 mjeseci Imate li neki savijet sta da zamijenim prije nego je upalim sem drugog akumulatora? Jel moglo nesto ozbiljnije da se desi od tolikog stajanja?
    "Nije bitna velicina psa u borbi - bitna je velicina borbe u psu"

  11. #1211
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by boyka View Post
    Pozdrav ljudi! Imam AR 156 1.8ts koju nisam palio oko 7 mjeseci Imate li neki savijet sta da zamijenim prije nego je upalim sem drugog akumulatora? Jel moglo nesto ozbiljnije da se desi od tolikog stajanja?
    ne,pushti je malo nek se izvergla prije no shto upali i to je to...

  12. #1212
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,884
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    koliko se krece neki 156 dizel.I da li je bolji benzinac ili dizel u njemu,ako je neka godisnja prodja malo preko 5000km,tj st se vise isplati?

  13. #1213
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    5000 je prilicno malo....ja nesto ne prelazim previse, pa opet pregazim makar 15000km godisnje... ja bih mozda radije u tom slucaju uzeo benzinca makar je jeftiniji za odrzavanje ako nista drugo...

  14. #1214
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ipak JTD sto se svega tice pa i male kilometraze...

    jtd od 2500 pa gore, zavisi od godista i stanja naravno...

  15. #1215
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,150
    Thanks Thanks Given 
    1,100
    Thanks Thanks Received 
    356
    Thanked in
    143 Posts

    Default

    koliko trose one 4x4 vise goriva od normalne?
    ako je dobar dizel motor mala je razlika u odrzavanju, mozda je cak i nema...
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  16. #1216
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,884
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    5000 jeste malo,ali i to je napucana kilometraza.I ja sam vise na strani benzinca,najvjerovatnije 156 1.8.Mislim da je ta masina sasvim solidna za pomenuti model.
    Hvala vam puno.

  17. #1217
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,884
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    ko da se ne zaljubi u ovaj zvuk!? <3

  18. #1218
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da. ali je velika razlika izmedju V6 zvuka i t.s. zvuka Vjeruj mi imam i jedan i drugi (pa i treci dizel)...
    1.8t.s. je odlicna kombinacija, ali opet kazem, JTD je bolji, pa sa minimum cackanja i brzi, a moze se i zvuk namjestit

    VooDooPrle, 4x4 troshi vishe, mozda i dva litra, ako mislish na onu sa dilera, ta sigurno troshi dva litra vishe

  19. #1219
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,884
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    Da. ali je velika razlika izmedju V6 zvuka i t.s. zvuka Vjeruj mi imam i jedan i drugi (pa i treci dizel)...
    1.8t.s. je odlicna kombinacija, ali opet kazem, JTD je bolji, pa sa minimum cackanja i brzi, a moze se i zvuk namjestit

    VooDooPrle, 4x4 troshi vishe, mozda i dva litra, ako mislish na onu sa dilera, ta sigurno troshi dva litra vishe
    Znam da se ne mogu uporedjivati,ali mislim da je mnogo da pocnem odmah sa Ar sa V6 motorom .Ovaj 1.8 mogu kontrolisati.Dizel,nije to za mene,a cini mi se jos manje za Alfu Romeo.Nikako mi se ne veze taj pojam za nju.Naravno ovo je neko moje misljenje kao laika.Ali strucni savjeti ljudi koji vec voze dati model,dakako da odgovaraju i da su dobrodosli.

  20. #1220
    Join Date
    May 2010
    Location
    Podgorica, Old airport!
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mi jasno zbog cega je mnogo V6 za pocetak, ukoliko mozes izdrzati finansijki potrosnju i odrzavanje tog auta?

  21. #1221
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Polako, treba da te auto mehaničari prvo zgotive kao nekog ko je "siroma' i vozi 1.8" ...

  22. #1222
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,884
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Polako, treba da te auto mehaničari prvo zgotive kao nekog ko je "siroma' i vozi 1.8" ...
    Upravo to . .

  23. #1223
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Ja preferiram benzince (al opet ukusi i potrebe su razliciti) i kada sam kupovao 147 trazio sam samo benzinca (no, ja sam uglavnom na motociklu tako da godisnje prelazim do 5.000 km autom sto je malo)

  24. #1224
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,150
    Thanks Thanks Given 
    1,100
    Thanks Thanks Received 
    356
    Thanked in
    143 Posts

    Default

    ja sam ranije bio odlucni fan benzinaca, onda pocnem voziti jednog tdi i sad mi mnogo vise odgovara, tj mojim potrebama voznje, razvijanje snage kod turbo dizela... na male obrtaje ima bas dosta snage, dok kod benzinca moram da se pripremim, saltam jednu manje i vozim u vece obrtaje.
    govorim o razlikama u motoru recimo 1.9tdi i 1.8t.s. znam da se v6 benz ne moze uporedjivati jer on ima snage skoro uvijek

    auto mi sluzi iskljucivo za prevoz od tacke A do tacke B sa preticanjima
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  25. #1225
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AR156 View Post
    Znam da se ne mogu uporedjivati,ali mislim da je mnogo da pocnem odmah sa Ar sa V6 motorom .Ovaj 1.8 mogu kontrolisati.Dizel,nije to za mene,a cini mi se jos manje za Alfu Romeo.Nikako mi se ne veze taj pojam za nju.Naravno ovo je neko moje misljenje kao laika.Ali strucni savjeti ljudi koji vec voze dati model,dakako da odgovaraju i da su dobrodosli.
    ne, odlicni su i benzici, ne kazem, samo iz iskustva kazem sta je prihvatljivije za voznju i za dalju prodaju, mada se i kupuje jefinije benz od dizela

    A ti ako trazish nesto "pravo" imas kod mene gtv 2.0 t.s. nista previshe jako, a predstavlja to sto alfa jes

Page 49 of 244 FirstFirst ... 394546474849505152535999149 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. ALFA ROMEO club
    By 2_fAsT_4_YoU in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5461
    Last Post: 17-03-11, 08:32
  2. K: Alfa Romeo 147 JTD
    By SteffaN in forum Ostali oglasi
    Replies: 112
    Last Post: 02-07-10, 10:53
  3. P: Alfa Romeo GTV V6 TB
    By brzi_pas in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 17-01-09, 17:48
  4. Alfa Romeo Fun Club CG
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 19
    Last Post: 01-02-08, 19:52
  5. Alfa Romeo Club Serbia
    By BRABUS in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 13-04-05, 09:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •