Da ti drzim, celo dok povracas?![]()
@Ladybird samo za tebe
Da ti drzim, celo dok povracas?![]()
Vazda li mi je po minimum 15 tabova otvoreno u pretraživaču, šta je ovo. Još kad otvorim pet novih u roku od par sekundi pa se začuje neki ton, tad sam zbunjeniji od dva ludaka u buretu.
Taman sam htjela da recem kako jednome mangupu dugujem veceru ako postanem direktor, kad se upali alarm od kola kod komsije![]()
Mislis? Ali to je alarm od komsije, to nema veze sa mnom...![]()
to su znakovi po onom sistemu " ili grmi il' se zemlja trese, ili alarm od komsije zveci...."![]()
Jedna je lady, a jedna je bird![]()
Rekla sam mu da spremam ribu ...sad nek se dvoumi,da li postim ili se depiliram....
Sell the Vatican, Feed the World!
E kako ih produciramo... Tito i Ja.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
smatram da imam potencijala da naučim da skijam ako sam nekad koristila sličuge :distant:
e da...kiti se jelkica
O freddled gruntbuggly, thy micturations are to me as plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee...
I tako vam ja kazem...
Dobro vece.
Danas cio dan od kad sam ustala, racunajte od 10 jutros, zovem ljude na telefon i pricam im DOBRO VECE.
Zbunjujuce zar ne?
Meni nije, meni je super kad cujem kako se zbune tim mojim dobro vece, a jos vise zasto sam ja budna prije 2 popodne.
PA NE RADIM LJUDI, znaci imam vise vremena da zajebavam sve redom. :P
Ko ce sljedeci?
aj zaebavaj mene malo. doručkujem u 12:20 -_-
ahahhaah imaš jednom pravo da pogodiša nije ti teško vala
zdrao bila![]()
I don't get lucky. I make my own luck.
Mudar covjek ne kaze sve sto misli, ali misli sve sto kaze.
There are currently 15 users browsing this thread. (0 members and 15 guests)
Bookmarks