:dring:
Sto veli cika Me$a, jer sve sto nije bilo, nije ni moglo biti.![]()
:dring:
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
sto mise 7o godisnji plan ostvario , hell yeah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Vino staro skoro 6 godina.Kako me lijepo zaljuljalo...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Dolazak iz skole![]()
MMS ultrazvuka i poruka uz isti:
Ćao, tetka!![]()
Sell the Vatican, Feed the World!
Čestitam Krkna. Za sve Tetke i Ujake :dring:
OT: Zima.
Dešava mi se, zadnjih dvije godine, da pijem kafu kao i svako jutro i onda jedno jutro, kao ovo današnje, da mi je kafa tako nekako kisela (a nije joj prošao rok, nit je kuvana na neki poseban način) nego jednostavno organizmu ne prija i vrijeme je za sezonu čaja.
Svi rifuzni: žalfija, kantarion, gorski, nana, što da ne i origano.
Crni i zeleni, vazda.
sloboda. lijepo li je bit slobodan...
Upravo to. Aaaaaaaaaa, sloboda mode on!
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
.............![]()
Last edited by Beli vuk; 10-11-12 at 09:12.
Sunce! :bee:
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
oleeeeeeeeeeeee![]()
Me, myself and I
.............![]()
Last edited by Beli vuk; 10-11-12 at 09:13.
zasad guram...dobro je...i to me čini srećnom![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Ova predivna životinja koju bih voljela da imam...
![]()
I don't get lucky. I make my own luck.
aaaaaaaaaaaaaa, koga da ne usreći, srećica jedna medena, uh uh, vidi ga samo! :cheerful:
A imaću ga, kad tad! Ali bih da je uvijek ovako maaaliiii i slaadak...
I trenutno me čini srećnom jedna dobra vijest! Ou jea!
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Kad popijem jutarnju kafu, pa me natjera u wc. I onda se onako kvalitetno istovarim.
Ao, ljepota !
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Bitno da sam ja sinoc na sred zurke dobila opkladu i lik je morao da plati pice.
Mukica, nije zna da ne treba sa mnom da se kocka.100% gubi!
A danas me je usrecio prizor ulicom, gdje ides ides pa moras da hodas ili da zaobilazis gomilu lisca... Par puta mi je doslo da skocim u tu gomilu...
![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Kako ste mi romanticni, srculencad.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks