Bravo, bravo.
O.t.
Dobra muzika.
Nocas me je usrecio novi direktor firme koji je platu dao u eurima!
Fala mu od srca, i sad bi ga onako malog i cudnog izljibila ka nijednog!![]()
Puding od vanile, tek skuvan, mmmmmmmmmm...:tongue::tongue::tongue::tongue:
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
Dojc kafa u and1 u sto ranijem vremenskom periodu, sa sve kutijom Kent1 kao neizostavni materijal
Sent from my Samsung Galaxy SIII
kad ostanem sama u kancelariji pa mogu da upalim grijanje :congratulatory:
:listening_headphone MUSIC :listening_headphone
Ovakvi jutarnji prizori![]()
Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!
Blud i nemoral.![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
I ja kazem...i sve je fantasticno...i blud i nemoral.![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ma i dupe i gace i grudi i noge i ruke i sve...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
To sto sam jedina dobila platu u Ojrima i sto sam jedina nagradjena ovoga mjeseca.
Fala fala.
Pa me nebili slusat kad im kazem kako da rade.
Ok, sad i nije to bas tako lijepo.
Cijela firma ostala bez 150-200e s plate.
Vise im se ne smijem...![]()
Last edited by p0tpUN0_pUkl4; 31-10-12 at 16:50.
pa ti si jedno veliko cudo...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks