ljubomorna je na tebe to se vidi s' kilometra, ignorisi...
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Jesam li rekla da sam srecna kad sam kuci s moje 2 lude macke?![]()
Lisa Ann :twist:
Zurka za Noc Vjestica kod mene kuci... Muhahaha!
Vise me raduje nego sto me cini srecnim, al samim tim da me Noc Vjestica cini srecnom, onda sam znaci srecna jel da?
Sreca sreca vjestica![]()
Noc vjestica? :/
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Dva kraja I sredina xD salim se, neka svako slavi sto mu se slavi :mrgreen:
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Novi CD za auto, full bass, uh![]()
Tu es mon héro!
Uuuuu ja tek sad shvatih zasto ni meni nece kačamak da zabrkaju. No kad jedes ne daj da se umijesa jer odma tebi manje. Ljubav za ljubav ali kasika za sebe![]()
ipak ja ne bih da mi se neko pleka u kuhinju, posebno ne u tanjir![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Dobih 16 miliona funti od nekog đeda iz Londona, koji je preminuo i nema nasljednika. Samo treba da uplatim 50 funti...
Sell the Vatican, Feed the World!
Avio karte. Nikad brze do njih, nikad sladje.
Mmmmmmmmmf.
Last edited by nauzeja; 27-10-12 at 17:57.
Masa!![]()
I don't get lucky. I make my own luck.
Baklava... Ah kako mi je ispalaaa..
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
Jesmo li pozvani?![]()
I don't get lucky. I make my own luck.
Zimsko računanje vremena- dobiješ sat više. :joint:
Ou jea.![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Bejah sa dragom po ovome kijametu![]()
Tu es mon héro!
Priganice. :love-struck:
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Predstavljanje na 11.Medjunarodnom danu animiranog filma.
Bitch Im famous!![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks