I don't get lucky. I make my own luck.
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
Dvoumim se kako bih nazvala bend, da ga imam...
Pojednostavljuješ
ili
Šrafovska roba
hmhm...![]()
O freddled gruntbuggly, thy micturations are to me as plurdled gabbleblotchits on a lurgid bee...
:/
" Saznao sam u koje doba je ovde najlepse. U ono doba godine kad si ti tu.. "
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Sreca, sreca, radost.
Nekad kad je lose, treba samo da nadjes nesto sto volis da te usreci. Iako ce mozda kad pogledas generanu sliku da te uvuce u jos goru situaciju... Ali ces bar biti srecan.![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Jel ovo 'jutarnja kafa' domaćice pusta?
Nikad od mene domaćice neće bit.![]()
And I don't care about the things I leave at home.
Cause things can't really keep you company when you're alone now.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ide mi se za Veliku Britaniju i Irsku...![]()
Manji kvar se može lako odkloniti ,teži teško i decenijama
Give up your heart left broken
and let that mistake pass on,
'cause the love that you lost
wasn't worth what it cost
and in time you'll be glad it's gone..
" Saznao sam u koje doba je ovde najlepse. U ono doba godine kad si ti tu.. "
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks