boriiiiiing![]()
boriiiiiing![]()
Kakav sad boring?
TAKUMI
moze sve a moze i posle 0:25![]()
i sta si pokazao ovim klipom?ovo ce i m3 napravit... i svaki jaci rwd
![]()
Originally Posted by my name is ...
auta sa 4 vuce su jako dosadna i jako teska za voznju,ocu rec glupa,a ne teska,ovo je tesko....
nista drugo
inace to je moje misljenje,nisam tu da ubjedjujem nikog![]()
A valjda znas da GTR nije auto sa klasicnim "4 vuče" pogonom
http://www.autoevolution.com/news/ni...ned-35006.html
moze da se drifta i sa GTRom..samo malo teze
She is only here to annoy herself!
Mora li svako auto da se uporedjuje sa GTRom???
imate li jos po mudah one prve tinejdz kovrdze bez svakog ?
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
ma nemanja je rodjeni rwd-ovac i drifter, samim tim awd-hater![]()
mozda mitscubishi i seubaru zbog sasije mogu da se vozze
ali kad se to dobro lambo vozio zivota ti fabija :P?
moze lock, ova tema je to odavno zasluzila ..............
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
ovaj Nemanja samo poprecke vozi, taj u zivotu pravo nije ishao
nego, sto mislite o
raspravljamo se ja i 1 drug, njemu odvratan, meni vr'!![]()
(nečitko)
što znam ne volim auta kojima je hauba duža od ostatka
She is only here to annoy herself!
Ali tu je gej faktor.
TAKUMI
ovaj autic je brzi od brata mu E46 jako ozbiljan auto)
ja ne volEm
She is only here to annoy herself!
najljepsi BMW svih vremena...ova nova serija 6 ubija.
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
ali presmijesno je kako malo prostora za toliki auto, u svakom slucaju prije bih ga vozio nego peticu![]()
She is only here to annoy herself!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks