Apsolutno JC,
DF je neviđeno prokockao ođe. Da ga drugačije opišem, Frankenštajn- stajling - koncepcija fronta je sačuvala SNP i u momentima kad je prolivao, i, ipak, mislim dogurala PCG u blizinu desetke+.
Veliki i srdačni pozdrav za kolegu El Re-a, iskreno je uživanje sretati se s vama dvojicom ( i još ponekim ) u ovom virtuelnom kastigu.
Naravno, JC, ovo ne znači da zaboravljamo službene dužnosti... Uspavljujemo ih i dalje, da'ko prespavaju neđelju.




Mada, i da ce kisa.. u svakom slucaju prirodno - lijepo.
znas za onu narodnu lako je tudjim ... itd.


Bookmarks