ja sam vrsio neke kalkulacije preko Dontovog programa i dosao do zakljucka da je bas ta cifra od 43% granica dje gube svaku vrstu kontrole. Ali opet, vjerujem da bi oni i da dobiju manje od toga uvijek nasli nacina da sastave vecinu.
Sve je to pusta zelja, jer ce dobiti taman onoliko koliko im je Besic predvidio






Tito, Staljin.... a prije toga komunisticki kaze nije vazan statut SNP-a

Bookmarks