View Poll Results: Na parlamentarnim izborima ću glasati za:

Voters
258. You may not vote on this poll
  • Pozitivna Crna Gora - Darko Pajović

    92 35.66%
  • Hrvatska građanska inicijativa - Ljerka Dragičević

    2 0.78%
  • Koalicija Zajedno - Miloje Šestović

    2 0.78%
  • Koalicija Evropska Crna Gora - Milo Đukanović

    31 12.02%
  • Socijalistička narodna partija – Srđan Milić

    6 2.33%
  • Koalicija Srpski nacionalni savez – Ranko Kadić

    1 0.39%
  • Demokratski front - Miodrag Lekić

    44 17.05%
  • Bošnjačka stranka - Rafet Husović

    7 2.71%
  • Grupa građana „Albanska omladinska alijansa“

    0 0%
  • Srpska sloga - Jovan Markuš

    3 1.16%
  • Koalicija Force i Građanske inicijative - Vaselj Siništaj

    0 0%
  • Politički savez Demokratske partije, Albanske alternative i Demokratskog saveza - Fatmir Đeka

    0 0%
  • Koalicija DUA i Partije demokratskog prosperiteta - Mehmet Zenka

    1 0.39%
  • Još vagam

    19 7.36%
  • Ne izlazim na izbore / neću glasati

    50 19.38%
Page 45 of 64 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast
Results 1,101 to 1,125 of 1579

Thread: Parlamentarni izbori 2012

  1. #1101
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    14,945
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    982 Posts

    Default

    E-1, sa 43% mislim da im ni dontov kolicnik ne pomaze. Glasovi partija koje ne udju u parlament, a nisu manjinske (ili se i njihovi glasovi rasporedjuju, iako im se onom nekom drugom racunicom dodjeljuju odbornici u parlamentu), se rasporedjuju po toj racunici ostalim partijama po principu "najjacem najvise", ali kazem da je i na taj nacin predaleko 50+.. Doduse, to bi bio stvarno iznenadjujuce nizak procenat valdajuce koalicije, ali je istina i da nikad nisu imali manju podrsku nego sad...
    - Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?

    - A kojizi to vele, sine??

  2. #1102
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    ja sam vrsio neke kalkulacije preko Dontovog programa i dosao do zakljucka da je bas ta cifra od 43% granica dje gube svaku vrstu kontrole. Ali opet, vjerujem da bi oni i da dobiju manje od toga uvijek nasli nacina da sastave vecinu.
    Sve je to pusta zelja, jer ce dobiti taman onoliko koliko im je Besic predvidio
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  3. #1103
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    ako se bude radilo o procenat / dva, doce do paradoksalne situacije da ce pobjedu dps donijeti najesktremniji srbi svojim rasutim glasovima kadicu/dedeicu koji tesko da ce se dokopat mandata al ce imat nekih 3%....
    Nije to nikakav paradoks no dobro odradjen posao.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  4. #1104
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    14,945
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    982 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    ja sam vrsio neke kalkulacije preko Dontovog programa i dosao do zakljucka da je bas ta cifra od 43% granica dje gube svaku vrstu kontrole. Ali opet, vjerujem da bi oni i da dobiju manje od toga uvijek nasli nacina da sastave vecinu.
    Jes, ali sa SNP-om, a to znaci da se uvali murac svojim glasacima po pitanju zastave, himne, jezika.. jer DPS boli uvo za simbole, to je posao uglavnom SDP-a...
    - Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?

    - A kojizi to vele, sine??

  5. #1105
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lekic nije odgovorio na pitanja o himni i referendumu jer nije htio da kontrira DF.

    On je za himnu da ostane kakva jeste, i glasao je za nezavisnost CG ili je barem bio za to, a kako je DF za mijenjanje simbola nije odgovorio na to pitanje.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  6. #1106
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    i ja sam za mijenjanje simbola jer mislim da je krstaš prava zastava CG bez obzira što nisam vjernik, a svako ko misli da ta zastava nije odgovarajuća za CG ne mora da bude njen državljanin/građanin
    She is only here to annoy herself!

  7. #1107
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    SNP, Srpska sloga, Srpska lista, manjine, pozitivna, DF

    Potpuno je nevazno ko ce biti taj poslanik, dva ili pet.
    Ali Milo ce ga sigurno naci, jer covjek ima novce.

    SDPS mora da padne mnogo nisko da bi izgubio vlast.
    Po meni, prva sansa ce biti za 4 godine. Sad je suvishe kasno da se nesto promijeni
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  8. #1108
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Gledam nešto ove nosioce jačih lista koji mjerkaju mjesto premijera:

    Igor Lukšić nije nosilac, ali je aktuelni premijer i drugi na svojoj listi - Crmnica
    Miodrag Lekić - Crmnica
    Srđan Milić - Crmnica
    Darko Pajović - Crmnica

    Ne znam što da vam kažem ljudi, osim "Fino sa mnom"
    Ja to krajnje ozbiljno potvrdjujem, na osnovu svog iskustva!

    Vi ste ( u prosjeku) "pokupili" sve štoseve za preživljavanje i napredovanje koji se primjenjuju na Mediteranu (dovoljno ste "pri obali") , a Boga mi i načine mnogo više violentnog kontinetalnog dijela...I KAKO ONDA DA NE BUDETE OPASNI, KAD OD MALIH NOGU STIČETE KONKRETNA ZNANJA.


    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  9. #1109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Nije to nikakav paradoks no dobro odradjen posao.
    Upravo.
    P r i m o r a c

  10. #1110
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Živa istina sa Darko Šuković - gost: Miodrag Lekić,Demokratski Front (Atlas TV 9 oktob. 2012)
    Caki Lekić ka francuska sobarica nista ne zna o Novoj pa će se raspitati, pa nije pratio... nikako da kaze steskili mu se ka Filipu od treće strofe i trla baba lan prica.
    A kako li ga tek junacki objasni sta mu bio motiv puta pred referendum u USA sreli se sa poznatim politicarem, ali zaboravio mu ime ... ali śutra će to objaviti u Danu Tito, Staljin.... a prije toga komunisticki kaze nije vazan statut SNP-a Satelit vlasti Slobodna Evropa... a nije impresoniran velicinom ambasadora koji ih demantovali... hhahahhaha.
    Neka sad kriticari Pajovićevog nastupa opet pogledaju oba, porede i zakljuce ko je pocetnik

  11. #1111
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledajte Lekicev intervju 2000 za B92. Covjek je uvijek bio za Crnu Goru, za njenu himnu, za njenu zastavu. Ima i par gostovanja u Porta porta cuvenoj italijanskoj politickoj emisiji, ko razumije italijanski uzivace, uglavnom iako je bio ambasodor Jugoslavije u Rimu, covjek samo brani CG i prica o istoj. Ali opet ne mogu da ne primijetim da je Lekic vise profesor i gospodin, a ne covjek, politicar koji bi srusio vlast nakon 23 godine. Iako Pajoviceve rijeci sa rezervom slusam, mnogo mi se svidja.
    all is worthwhile if the soul is not small .

  12. #1112
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,055
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Dok je ovakve opozicije nemaju problema.

    Ovoj boljezivecoj koaliciji vlast zavisi da im ko ne okine tri procenta, zato su ljetos Slavka napali onako sluzbeno . . .
    Da se on pojavi na nekoj izbornoj listi ubili bi ga sigurno, jer je on taj koji im kida mnogo vise procenata nego sto mogu kupiti ili pokrasti.

  13. #1113
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Živa istina sa Darko Šuković - gost: Miodrag Lekić,Demokratski Front (Atlas TV 9 oktob. 2012)

    Evo gledam sa malim zakasnjenjem ovu emisiju i po prvi puta famoznog gospodina Lekica i ne mogu da se otmem utisku da ovaj covjek ni na jedno Sukovicevo pitanje ne moze da odgovori.Uvijanje,izvlacenje,balansiranje,Sveto Marovic je za ovoga malo dijete.I ovaj da mi vodi drzavu??Sacuvaj me boze.

  14. #1114
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    10,984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spajk Li View Post
    Pogledajte Lekicev intervju 2000 za B92. Covjek je uvijek bio za Crnu Goru, za njenu himnu, za njenu zastavu. Ima i par gostovanja u Porta porta cuvenoj italijanskoj politickoj emisiji, ko razumije italijanski uzivace, uglavnom iako je bio ambasodor Jugoslavije u Rimu, covjek samo brani CG i prica o istoj. Ali opet ne mogu da ne primijetim da je Lekic vise profesor i gospodin, a ne covjek, politicar koji bi srusio vlast nakon 23 godine. Iako Pajoviceve rijeci sa rezervom slusam, mnogo mi se svidja.

    Uvijek sam po POLITICKIM STAVOVIMA, bio blizi generaciji mojih sinova,
    nego ovim KARDELJEVIM SAMOUPRAVLJACIMA,
    od Lekica i Pajovica,
    se necu STIDJET I POKRIJEVAT PONJAVOM OD SRAMOTE KAO OD MILA&ROCKA,
    kad stignu u JEVROPU,
    Lekic i Pajovic zrace kulturom i gospostvom, za razliku od gore pomenutih COBANA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #1115
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Da li je neko cuo ovoga sto pjeva na reklami za "srpsku slogu",koji je to pjevac,da li je to taj sto ja mislim da je...

  16. #1116
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,987
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Uvijek sam po POLITICKIM STAVOVIMA, bio blizi generaciji mojih sinova,
    nego ovim KARDELJEVIM SAMOUPRAVLJACIMA,
    od Lekica i Pajovica,
    se necu STIDJET I POKRIJEVAT PONJAVOM OD SRAMOTE KAO OD MILA&ROCKA,
    kad stignu u JEVROPU,
    Lekic i Pajovic zrace kulturom i gospostvom, za razliku od gore pomenutih COBANA.

    Bas ovo pomislih dok sam gledala intervju - gospodin covjek.
    Necu da ulazim u to je li iskren ili nije, sta je nekad bilo itd. jer ne znam.
    Ali da je po biografiji, obrazovanju, stavu i izrazavanju klasa, jeste.
    Naravno kad se uporedi sa Rankom, Milom, svim nasim ministrima, pa i Luksicem
    (cije su, moram reci, fore i fazoni kojima pokusava biti duhovit u poslednje vrijeme vise nego bljutave).
    Last edited by Kliker17; 10-10-12 at 19:26.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  17. #1117
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,560
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  18. #1118
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegrino-CT View Post
    Živa istina sa Darko Šuković - gost: Miodrag Lekić,Demokratski Front (Atlas TV 9 oktob. 2012)

    Odgledao sam ovo s pažnjom i zapanjen sam saznanjem da ovaj čovjek i ljudi oko njega zapravo nemaju jasan i konzistentan stav na gotovo nijedno (ni aktuelno, ni strateško) pitanje. Nevjerovatno zaista... Uopšte mi nije ostala ni trunka sumnje da se zapravo ne radi o kalkulisanju i svjesnom izbjegavanju odgovora kako bi se udvarali što širem krugu građana,..ne!,..ovdje se zaista radi o potpunom odsustvu jasno definisanog programa ovog političkog bloka i jasno utvrđenih rješenja koja nude...
    Bešić je imao dobar intervju koji su prenijele "Dnevne novine" u subotu, i on je upravo to konstatovao, pitajući se kako je moguće da se 5 lidera DF-a nijesu usaglasili ni oko opštih floskula koje su ponudili u famoznih 595 tačaka, jer svi saopštavaju međusobno potpuno kontradiktorne stavove.

    Lekić je očigledno čovjek iz nekog svog Svijeta. Njemu je prosto stran Svijet ljudi ispred kojih je stao. On izgleda vjeruje da je njegov građanski i moralni kapital toliki da amortizuje i potpuno učini nevidljivim sve političke i moralne hipoteke koje nose njegovi saborci. Suviše je dugo bio odsutan iz Crne Gore i prosto me negdje čas nasmije a čas ražali ta njegova (očigledna) uvjerenost da se vratio u Crnu Goru kakvu je ostavio '90-ih.
    On još govori o nekom crnogorskom-srpskom spornom identitetu, zatim o manjinama (tu misli samo na Bošnjake, Albance i Hrvate) kao nečem što je samo po sebi opasno i i što je u međuvremenu dobilo više prava nego što bi im Lekić očigledno dao, jer zaBoga po njemu, to što su ostvarili od kad je izbivao odavde može voditi nekim problemima i dovesti opstanak CG u pitanje... (?!)
    Pa zatim (u najboljem maniru vremena kad je kao Slobov ambasador u Rimu negirao Srebrenicu) konstatuje kako su opsadirani iz te (malene) enklave ugrožavali ove naokolo (ni manje ni više nego čitav jedan korpus VRS + pridružene jedinice i okolne snage MUP-a RS), što sugeriše bestidni zaključak da stradali u Srebrenici nijesu nikako nevini, već (makar dijelom) krivci za svoju stravičnu sudbinu... Dodatni komentar nije potreban...
    Jedno vrijeme sam zaista bio sklon da pomislim da se radi o vještom političaru koji će pokušati (i dijelom uspjeti) da zavede Crnogorce "za Goleš planinu"... Međutim, ovo mlataranje, bez reda i smisla, ne ostavlja prostor za sumnju - ovaj čovjek je potpuno bezopasan.
    Brzo će se pokazati da imenovani jedinu štetu može napraviti Srbima koji su ga dozvali i popeli na ramena i koji su u svom očaju odlučili baciti sve karte na ovog pozera i šarlatana. Istina, priznajem, jedan sloj neukih i neobrazovanih porodica i pojedinaca na margini društva u stanju je zavoditi svojim aristokratskim držanjem, ali i činjenicom da se za njegovo ime ne veže nijedna afera. No, sve je to daleko od toga da ga učini prijetnjom vrijednom pažnje.
    Last edited by El Re; 10-10-12 at 20:06.

  19. #1119
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Najavi da će danas izaći u Dan njegovo puno objasnjenje sta je radio i zasto bio u USA pred referendum, a posto garant nije "omanuo" ima li ko link?

  20. #1120
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .

    Ajde malo da vidimo kakva unaprijedjenja i reforme u oblasti ekonomije obecavaju u predizbornoj kampanji:


    http://www.vijesti.me/izbori-2012/na...a-clanak-95187

    http://www.vijesti.me/izbori-2012/ka...u-clanak-95314

    Nevezano samo za ove clanke, cini mi se da je SNP, nudeci konkretne ideje u odredjenim oblastima, nesto odmakao konkurenciji u ovom segmentu izborne kampanje (za koji, doduse, vlada malo ili nikakvo interesovanje, sto potvrdjuje i ovih 45 strana...), iako nijedna partija nije ponudila ono sto Radulovic zove "sveobuhvatnom (ekonomskom) platformom". DF seta od populizma do realnosti, dok su se DPS i Pozitivna uglavnom ukampovali na opstim mjestima, rafalno ispaljujuci isprazne fraze o (ne)zaposlenosti i strukturnim reformama.

    @El Re

    Slazem se. Konfuzan, nekonkretan, neinformisan i, na kraju, dosadan. Mnogo ide u sirinu, ponavlja se cesto (ponavljajuci i floskule), ali vrlo malo (ili nista) kaze.
    Ne bih rekao da postoji potpuna koordinacija/komunikacija izmedju "lidera", Lekica, i ostatka fronta, sto je, usvari, i logicno, jer je "lider" doveden da glumi fasadu. No, najgore je sto on svoje uloge, ocigledno, nije ni svjestan.

    ___________

  21. #1121
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,840
    Thanks Thanks Given 
    307
    Thanks Thanks Received 
    272
    Thanked in
    163 Posts

    Default

    Eo mi ulicu popravljaju i krpe. Nema sto no da ih glasam, vala su se osevapili.

  22. #1122
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Ono Milo obeća da će u sljedećem četvorogodišnjem periodu otvoriti 41 000 radnih mjesta i da ih građani mogu držati za riječ. Da li se to i higijeničarskim tehničarima u državnim institucijama smiješi po nekoliko savjetnika, viših i specijalnih savjetnika? Poneki konsultant? Bord higijeničara? Možda poneki radnik bude prijavljen i izađe iz zone rada na crno? Možda treba da se otpusti 41 000 ljudi? Ni u tom slučaju ne bi slagali. Ovim tempom štancovanja diploma na fakultetima, taman će gorepomenuta mjesta higijenskih tehničara zahtijevati magistarsko zvanje.

    Ekonomija ludom radovanje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #1123
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Šukovic: Škodi li vama poslije druge strofe?
    Lekic: pa vidite ja mislim da je to tema za jedan ozbiljan razgovor
    jel moguće da je ovako odgovorio haha
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #1124
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    .

    @El Re

    Ne bih rekao da postoji potpuna koordinacija/komunikacija izmedju "lidera", Lekica, i ostatka fronta, sto je, usvari, i logicno, jer je "lider" doveden da glumi fasadu.
    ___________
    Ja to nijesam ni rekao...Naprotiv apsolutno se slažem (to sam i istakao) da se radi o potpunom odsustvu bilo kakve sinhronizacije i organizacije... Lekić mi liči na nekog zanesenog profesora kog su počastili prividom liderske funkcije kako bi se na njegovom pozajmljenom autoritetu izborio što bolji rezultat i u Parlament uguralo što više srpskih falangista i nekoliko preostalih grotesknih persona iz (samo)uništene Partije za promaju. Stvarnu vlast niti su mu ikada dali, niti će mu to ikada dati.
    Toliko o njemu, no poživio nam dugo i zdravo se preko mora vozio.

    Da iskoristim priliku da još nešto dodam...

    Što se izbora generalno tiče nikakvu dilemu nemam da je na istima jedini stvarni protivnik DPS-u - sam DPS. Tu prije svega mislim na učinak njegove posebno katastrofalne 4 posljednje godine vladanja u kojima je (sem darivanog statusa kandidata za EU) gotovo nemoguće naći 1-nu pozitivnu stvar i događaj.
    Mislim da su kasnili sa uključivanjem u kampanju, a posebno sa uključivanjem samog Đukanovića u istu. U izbore su ušli potpuno bezglavo. Ono što me posebno zateklo je saznanje koje ovih dana dolazi do mene da trenutno u ime zacrtanog rezultata primjenjuju i neka potpuno neprihvatljiva (čak bolesna/izopačena) sredstva koja DPS pritom koristi tako očigledno, drsko, bezobzirno i rašireno kako ih nije koristio još od izbora 1998. i 2000. Zgražavam se od informacija (iz više relevantnih i provjerenih izvora) a koje mi gotovo svakodnevno dolaze sa terena i koje govore jasno koliko se DPS bestidno odlučio koristiti nesrećom i sirotinjom onih koje je najviše zgazio i za sitan novac i sitne privilegije kupovati ljudske duše. Oni su sebi očigledno zacrtali procenat koji žele i do njega su spremni doći ne birajući sredstva... U svemu tome SDP, nekad, pa i ne tako davno, zaista partija koja je služila na ponos Crnoj Gori sada je tek obični asistent DPS-u i njegova lična prostitutka čiji aktivisti s podjednakim entuzijazmom ko kolege iz DPS-a, čine sve to sa nekim perverznim uživanjem uvjereni da je to što rade plemenito... Žalosno je ovo zaista... Ko da se sve vraća unazad... U mrak izbornih cirkusa 90-tih...Nije Crna Gora ovo zaslužila... Niti je nesretna od juče, niti je na afričkom kontinentu, niti je banana-republika... Ne može baš svaki cilj biti opravdanje za sredstva koja su pojedini spremni (is)koristiti... Posmatram ove izbore i iskreno me stid što sam ostao da živim u ovoj zemlji i što sam dočekao da je vidim u ovakvom stanju...
    Nek nam je Bog svima u pomoći...
    Last edited by El Re; 10-10-12 at 21:26.

  25. #1125
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Ono što me posebno zateklo je saznanje koje ovih dana dolazi do mene da trenutno u ime zacrtanog rezultata primjenjuju i neka potpuno neprihvatljiva (čak bolesna/izopačena) sredstva koja DPS pritom koristi tako očigledno, drsko, bezobzirno i rašireno kako ih nije koristio još od izbora 1998. i 2000. Zgražavam se od informacija (iz više relevantnih i provjerenih izvora) a koje mi gotovo svakodnevno dolaze sa terena i koje govore jasno koliko se DPS bestidno odlučio koristiti nesrećom i sirotinjom onih koje je najviše zgazio i za sitan novac i sitne privilegije kupovati ljudske duše.
    i ja čuh slično od par ljudi kojima vrlo vjerujem ali to je prosta izborna ekonomija, smatraju da je jeftinije za njih da investiraju u te glasove nego da daju privilegije nekoj partiji sa kojom budu morali da prave koaliciju

    oni kontrolišu sudsku i izvršnu vlast pa nemaju straha da rade i mnogo gore stvari od tih, uostalom i u DFu i u SNPu sjede oni koji su radili iste stvari zajedno s njima..
    She is only here to annoy herself!

Page 45 of 64 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Parlamentarni izbori 2012
    By amnesiac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 20-09-12, 00:43
  2. prijevremeni parlamentarni izbori
    By bojankov in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 18-07-12, 09:48
  3. Replies: 0
    Last Post: 04-11-11, 22:10
  4. "Parlamentarni izbori 2007"
    By Kris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 74
    Last Post: 21-05-07, 17:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •