Najveći problem je ta podjela koja je od 90tih baš izražena. Kad ljudi tako gledaju stvari onda mi recite što je ateista u CG i kako se on piše i u koju partiju on ide i svrstava se?
To je taj problem i taktika koju koristi DPS evo već godinama, tada su ratovali sa svima okolo a sada ratuju sami za sebe unutar granica CG. Podijeliše nas na sve živo moguće pa onda se narod svađa i mrze jedni druge.A DPS vlada bez problema i boli ih uvo oćemo li se mi svađat ili ne, to im čak i odgovara.
This time next year we'll be millionaires
Bookmarks