iliti "SAN".
Probao sam ja nasu nacionalnu kuhinju davno. Ali nisam smio da jedem vecinu stvari sa slike malo duzi vremenski period, pa zbog toga me ova hrana ucini srecnim.
I don't get lucky. I make my own luck.
Kad se probudim, pa se sjetim da nemam obaveza tog dana... Miiiliiiinaaaa! :emmersed:
Zavoleli smo se, poneto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Grašak xD
(╯□)╯ ︵ ┻━┻
kasete na grasak![]()
Me, myself and I
ove priganice iz volija!
nothing comes from violence and nothing ever could
Nije stvar ali... Bubi.
Zavoleli smo se, poneto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Zagrljaj moje male nećake.![]()
obožavam komšije iz Bosne materine, koji su pobjegli odatle, jer nijesu šćeli da čapru i glavu izlažu mecima (srce bi htjelo, no se muda skupila), pa su došli ovđe da burdikuju svim mogućim raspoloživim oružjem ka' da ih Al Kaida finansira cijelu noć ne patišući...
a posebno mi toplo oko srca bijaše kad opsovaše Dukljansku majku, svima koji su ih prijavili (njih petoro)...
Sell the Vatican, Feed the World!
Kafa i cigarete.
I don't get lucky. I make my own luck.
nothing comes from violence and nothing ever could
I mene, često je kupujem(o)!![]()
Zavoleli smo se, poneto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
vala ćemo je popit zajedno!
nothing comes from violence and nothing ever could
to je ono sto pijes i pomalo i zvaces. obozavam!!!
http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
Les chiens aboient, la caravane passe.
Jes, ali ova što je goozica postavila je ljepša, makar meni, puno su manji oni komadići.Ima neka đe su od po' centimetra!
@goozo: E oćemo vala!
Zavoleli smo se, poneto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
ahaahah ahahahaha od po po metra
jeste, ima neke koje su guće![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
ja ovo nekako "filtriram" usta da mi ostaju oni komadici za zvakanje![]()
http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
Les chiens aboient, la caravane passe.
Ja krenuh da odgovorim, pa izbrisah, jer biste me potpuno pogrešno shvatili. :mrgreen:
Zavoleli smo se, poneto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
OTVORI DUUUUUU![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Neka, neka. Pušti...
Kolaaaaaači koji su ispali woooow! Šteta što idu na poklon.![]()
Zavoleli smo se, poneto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
puppy nikako da tu keks tortu napravis.![]()
I don't get lucky. I make my own luck.
E baš ovih dana treba da počnem i sa tortama da eksperimentišem, pa možda i nju napravim.
Nego ne znam baš što bi se vi radovali tome :mrgreen:, osim ako niste dio jedne male skupine ljudi odavde koja će da provede predstojeće puppydane sa mnom.I mojom tortom. :butterfly: I mojim graškom. :tongue: I svašta nečim. :onthego:
Što me jako čini srećnom i iščekati ne mogu te dane! Kao malo dijete! :topsy_turvy:
:yipiiii::yipiiii:
Zavoleli smo se, poneto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
To sto sam prelijepa![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks