Osjecam da nijesi srecna zbog toga... Imam viziju tebe u majici sa vjevericama...i sebe kako "izmichem"... :tongue::tongue::tongue::tongue:
Ma, tu sam ja. Jeste da je trebalo ovo planinarenje da odradimo...ali...ovaaaaaaaj....nisam bila tu(C c c).
Vidish, to planinarenje bi me moglo na neki nachin usreciti.




možda je bila kriva i moja majica sa vjevericama 
Reply With Quote
Grevotica. :dog:


PopCorn
papučić:

Bookmarks