Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
Kako smo losi sve je smijesno,znaci bas tuga.Celik bio masu bolji a falila mu samo sreca.I zelim da se osvrnem na ovogfa Radulovica i stvarno se zapitam da li Crnoj Gori treba jos jedan Rajo Bozovic ,mislim da je onakvo bahato mponasanje i senlucenje jednog funkcionera sramno i za svaku osudu.
To je film od co'eka...Celik ce nazad u drugu ligu, MARK MY WORDS.