kad dobijem na slagalicu na fb. srecna sam.
dojč u fellini :love_heart:
kad dobijem na slagalicu na fb. srecna sam.
http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
Les chiens aboient, la caravane passe.
Upravo aplicirala da odem daleko od svega ovdje.
Drzhite fige.
Ovako nesto bi me sad usrecilo vise nego ista.
No ovako necega nema u BG![]()
Daleko si moja Crna Goro ovog jutra...![]()
ovo razvlačenje po krevetu
nothing comes from violence and nothing ever could
Hvala, cure.
Nadam se da ce sve biti kako treba, jer sam prosle dvije godine propustila tu priliku sto iz licnih sto iz sluzbenih razloga. I mislim pozitivno.
Potrebno mi je to da pobjegnem bar na par mjeseci odavde. To bi me...mozda ne ucinilo srecnom...ali...prijalo bi mi.
Cini me srecnom moja tweety sirena za biciklo, koju sam dobila na poklon, da pistim naokolo. Bip bip :triumphant:
Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.
pozdrav suncu
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Što nema u blizini sume i nemam kontakta sa međedima
kraj radnog vremena
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Djevojke sa dobrim smislom za humor ...![]()
I don't get lucky. I make my own luck.
priganice![]()
You're so special. Why aren't you dead?
I to kako te ljubav jedne osobe ucini jacom deset puta.
Last edited by Oljce; 21-09-12 at 21:03.
Domace crno vino,sunce....
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
čini mi srećnim to to sam lepa.
i kad mi on kae da sam lepa.
a najvie me srećnim čini kad mi on kae da me voli...ovako lepu.
nothing comes from violence and nothing ever could
- Đokaš?
- Molim?
- Ti si fukara..
:angel:
(╯□)╯ ︵ ┻━┻
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks