![]()
svakim danom sam sve svjesniji da živim u pogrešnom vremenu.
The more things change, the more they stay the same.
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
Under pressure.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Lakshe pa ne mozhda tonu...ali 10ak kg svakako.
Vala, svakog Poneđeljka mi se ide na trudničko...
Sell the Vatican, Feed the World!
I don't get lucky. I make my own luck.
Preljijepo, predivno, neka mi je promaja kroz glavu i evo me skacem kroz sobu uz dance '80s. Ide mi se na neki party sa old school music. Moze li se to naci u Titograd ili treba jos da rastemo?
Nikada necemo odrasti, mali veseljace![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
...![]()
kasnim na posao :dejection:
nothing comes from violence and nothing ever could
dok si upalila komp, usla na forum i to otkucala izgubila si 5 min...
Moras kasniti![]()
Tu es mon héro!
ahaahaha ćuti, mora jedno jutro da mu bude dramatinčno![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Ne znam da li ovo smjestiti ovdje ili u " Smijeshnim slikama"...ali...
Poenta je...
Dobro jutro...i uzhivajte u ostatku dana koji pochinje ovako ...lijepo.
šta doručkovati...
nothing comes from violence and nothing ever could
Ja cu ti dati predlog, ako dozvolish...!?
+
+
=
S tim da su ti ove jagide i vockice vec u musliju.
ja kad baš osjećam glad, kao sad, kad bi pojela ovo, ostala bi mi rupa u stomaku!![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
džaba kad meni ovo nikako ne može bit prvi obrok... a ni drugi. možda neka užina
nothing comes from violence and nothing ever could
jer ti si tako
tan tan tananana
tanja od moga dlana
sa sa sa
nothing comes from violence and nothing ever could
There are currently 12 users browsing this thread. (2 members and 10 guests)
Bookmarks