nekad sam koristio total tv, razmisljam da se vratim pa me interesuje jesu li se risiveri promijenili odnosno mogu li se kanali presloziti po zelji ( sem onih 20 omiljenih)
Novi korisnici dobijaju nove resivere (drugačije i kvalitetnije od onih predhodnih),
a rentanje HD resivera će biti trajno ukinuto svim korisnicima tokom narednog mjeseca,
tako stoji u njihovom obavještenju.
Što se tiče preslaganja kanala po želji, mislim da ozbiljnom interesentu za usluge
total tv-a, to nije nimalo presudno, (kažem "presudno")
Total tv je trajno otključao nekoliko pinkovih kanala (ako gledaš, ako ne, onda nikom ništa)
Kvalitet usluga , sve bolji, u smislu podrške, kvaliteta slike...najavili su još nekih novotarija,
ali dosta zavisi od broja korisnika HD kortisnika, i korisnika sa resiverima sa hard diskom
za snimanje tv programa.
Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00
@Milans
Novi korisnici dobijaju nove resivere (drugačije i kvalitetnije od onih predhodnih),
a rentanje HD resivera će biti trajno ukinuto svim korisnicima tokom narednog mjeseca,
tako stoji u njihovom obavještenju.
Što se tiče preslaganja kanala po želji, mislim da ozbiljnom interesentu za usluge
total tv-a, to nije nimalo presudno, (kažem "presudno")
Total tv je trajno otključao nekoliko pinkovih kanala (ako gledaš, ako ne, onda nikom ništa)
Kvalitet usluga , sve bolji, u smislu podrške, kvaliteta slike...najavili su još nekih novotarija,
ali dosta zavisi od broja korisnika HD kortisnika, i korisnika sa resiverima sa hard diskom
za snimanje tv programa.
Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00
U toku su pregovori da se ubaci Prva Tv, nece bas brzo, ali cekajmo:adoration:
[QUOTE=podgoričanin;2949912]@Milans
Što se tiče preslaganja kanala po želji, mislim da ozbiljnom interesentu za usluge
total tv-a, to nije nimalo presudno, (kažem "presudno")
Vjeruj da je mene to natjeralo da razduzim opremu, izludjivalo me je kad recimo gledam odredjeni kanal pa moram 15 kanala koji nisu po mom ukusu (kopernikus, palma...) da pregledam da bi dosao do kanala koji me interesuje, ovako kod konkurencije naslozio 30-ak koje gledam, moze li dodatna informacija za nove risivere i nesto o ovim HD risiverima.
Čuo sam da će u skorije vrijeme kanale složiti tematski, tako da će biti preglednije za listanje i odabir... Meni lično ne smeta mnogo ni ovaj raspored sada. Znam na kom broju su kanali koje najčesće gledam, tako da tzv. šaltanje kanala nije problem.
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
oce li se ukinut renta i na hd risiver koji ima opciju snimanja ? hvala
To ne znam, moguće da će je smanjiti?!
Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00
Da li ce ikad postojati mogucnost da postavim totaltv opremu, hd receiver i placam samo pretplatu za osnovni paket, bez dodatnog troska placanja iznajmljenog hd receivera?
Znaci da mi mjesecni troskovi oko totala sa hd receiverom ne budu veci od 10EUR.
ne znam, nemam, ne mogu, necu
bilo je neke priče da bi trebalo da se ukine renta za hd risiver a paketi sa hd kanalima se kod svakog operatera koji ih imaju dodatno plaćaju, s tim što ttv i nema neku ponudu hd kanala, cabling iz budve je najbolji po ponudi tih kanala ali oni nažalost su dostupni samo u budvi,petrovcu i od skora u podgorici.
Last edited by goran5maj; 13-09-12 at 09:09.
kolika je renta za hd risiver i jel' obavezan hd paket
Od ponedjeljka 17.09 nova lista kanala, slozena tematski...
Posto stize novi raspored da nece biti koji novi kanal
Bice nesto od Fox-ova, a dako uskoro uleti i Prva...
Ja bih se vratio na Total, najvise zbog Sport Kluba, nego mi se ne daje 100 eura u pm... Da ne zna ko oce li biti kakvih akcija u skorije vrijeme tipa da postanes korisnik a opremu da dobijes free?Znam da je to bilo nedje ranije.
GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!
" Damn the cargo, we'll be on our way tonight "
Novi raspored kanala startuje od sjutra, ako sam dobro shvatio???
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
ako imas tanjir,zasto ih ne zovnes da iznajmis total tv kazes samo da ti treba resiver ?das 30 onda i to je to(kad budes odlucio da vise ne koristis total samo ih zovnes i neko ce doci za resiver),ako ides samo na osnovni paket placas 10+1 eura mjesecno,ako nemas tanjir mislim da je onda ukupno 65 eura resiver+tanjir
edit ja sam ovo uzeo prosli mjesec i iznenadio sam se kad mi je montazer donio drugaciji resiver od prethodnog
Last edited by cardozo; 16-09-12 at 21:41.
Moze li ako si opremu iznajmio(potpisao ugovor o koriscenju 24mj) , i racune redovno izmirujem , da zatrazim da mi se zamjeni stari sd resiver za novi sd resiver ?
Stigao novi raspored, previse rupa
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Meni je raspored ok, samo me ove rupe nerviraju.
Znam ja zasto je ostavljeno ali evo samo za nase kanale npr. je ostavljeno 5 praznih mjesta, a nema sanse da dodje 5 nasih kanala. Mogu jos samo Prvu i RTCG 2 da ubace, ne vidim nista vise sto bi moglo da uleti
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks