Page 232 of 2713 FirstFirst ... 1321822222282292302312322332342352362422823327321232 ... LastLast
Results 5,776 to 5,800 of 67825

Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #5776
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ti mi kazes ‚‚Ma ne brini se, navuci zastore, iskljuci svijet barem za nas.‚‚
    Moramo se maknuti ...

  2. #5777
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,045
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,917
    Thanked in
    4,308 Posts

    Default

    To leto budi me, sunce smeje se
    oblaci odlaze, ortaci dolaze
    sve na ljubav mirise
    zato polazim sto pre

    Vreme za kupanje, pesak i poljupce
    vetar nas miluje, voda dodiruje
    sve na ljubav mirise
    zato polazim sto pre


    Ostavi sve, zivot pocinje
    i ne misli na sutra
    spakuj sve sto pre, 'ajmo bilo gde
    dan traje sve do jutra

    Lake krpice, sarene ulice
    stare patike, stare navike
    sve na ljubav mirise
    zato polazim sto pre

    Ostavi sve, zivot pocinje
    i ne misli na sutra
    spakuj sve sto pre, 'ajmo bilo gde
    dan traje sve do jutra
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #5778
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,909
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Tu es mon héro!

  4. #5779
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Pusta ti vodu to srednje crijevo. To ti boba ne valja.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  5. #5780
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Napeto.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  6. #5781
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,204
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default


  7. #5782
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  8. #5783
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  9. #5784
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cutim jer bojim se da mi srce ne dobiju, jer posle tebe ja od svih imam fobiju...
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  10. #5785
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    ...but I still got a blues...

  11. #5786
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




    Duboko vjerujem da samo jednom u svom životu nađeš ljude koji su u stanju da cijeli tvoj svijet okrenu naopačke. Reći ćeš im stvari koje nikad nisi podijelio ni sa jednom dušom i oni će upiti sve što kažeš i zapravo poželjeti da čuju još toga. Dijelićete nade u budućnost, snove koji se nikad neće ostvariti, ciljeve koji se nikad nisu ostvarili i brojna razočarenja kojima će vas život počastiti. Ne možeš izdržati da im ne kažeš kad ti se nešto divno desi, jer znaš da će s tobom podijeliti tvoje uzbuđenje. Nije ih sramota da plaču s tobom kada si povrijeđen ili da se smiju s tobom kada praviš budalu od sebe. Oni nikad ne povrijede tvoja osjećanja niti se zbog njih osjećaš manje vrijednim, već te podižu i pokazuju ti stvari o tebi koje te čine posebnim pa čak i lijepim. Kada su oni u blizini nema nikad pritiska, zavisti ili takmičenja, već samo tiha smirenost. Možeš biti ono što jesi i ne brinuti o tome šta će oni misliti o tebi jer te vole zbog onoga što jesi. Stvari koje izgledaju beznačajno većini ljudi kao što je porukica, pjesma ili šetnja postaju neprocjenjivo bogatstvo koje se čuvaju u srcima na sigurnom do kraja vijeka. Sjećanja o tvom djetinjstvu se vraćaju i osjećaš da su tako jasna da ti se čini kako ste ponovo mladi. Boje izgledaju svjetlije i sjajnije. Iako nije bio česta pojava ili ga uopšte nije bilo, smijeh postaje kao dio svakodnevnog života. Jedan ili dva telefonska poziva tokom dana pomažu ti da preguraš radni dan i uvijek ti vrate osmijeh na lice. U njihovom prisustvu ne osjećaš potrebu za neprekidnom pričom, već se osjećaš zadovoljnim što su u blizini. Stvari koje te nikad prije nisu zanimale postaju fascinantne jer znaš da su toliko važne toj osobi koja vam je posebna. Misliš o toj osobi u svakoj prilici i u svemu što radiš. Prisjećaš ih se uz proste stvari kao što su blijedo plavo nebo, nježan vjetar pa čak i olujni oblak na obzorju. Otvaraš svoje srce iako znaš da jednog dana može biti slomljeno i u otvaranju srca doživljavaš ljubav i zadovoljstvo koje nikad nisi mislio da je moguće. Uviđaš da je ranjivost jedini način da svom srcu omogućiš da osjeti pravi pritisak koji je toliko stvaran da te plaši. Pronalaziš snagu u spoznaji da imaš pravog prijatelja i vjerovatno srodnu dušu koja će ti ostati vjerna do kraja. Život ti izgleda potpuno drugačiji, uzbudljiviji i vrijedniji življenja. Tvoja jedina nada i sigurnost je u uvjerenju da su oni dio tvog života.

    Bob Marli
    Last edited by puppy; 12-09-12 at 00:00.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  12. #5787
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    ...but I still got a blues...
    for you obozavam tu pjesmu...


    pa ja ovako...

    Click image for larger version. 

Name:	419210_4541558056930_1446080531_n.jpg 
Views:	132 
Size:	10.1 KB 
ID:	95670
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  13. #5788
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post


    Duboko vjerujem da samo jednom u svom životu nađeš ljude koji su u stanju da cijeli tvoj svijet okrenu naopačke. Reći ćeš im stvari koje nikad nisi podijelio ni sa jednom dušom i oni će upiti sve što kažeš i zapravo poželjeti da čuju još toga. Dijelićete nade u budućnost, snove koji se nikad neće ostvariti, ciljeve koji se nikad nisu ostvarili i brojna razočarenja kojima će vas život počastiti. Ne možeš izdržati da im ne kažeš kad ti se nešto divno desi, jer znaš da će s tobom podijeliti tvoje uzbuđenje. Nije ih sramota da plaču s tobom kada si povrijeđen ili da se smiju s tobom kada praviš budalu od sebe. Oni nikad ne povrijede tvoja osjećanja niti se zbog njih osjećaš manje vrijednim, već te podižu i pokazuju ti stvari o tebi koje te čine posebnim pa čak i lijepim. Kada su oni u blizini nema nikad pritiska, zavisti ili takmičenja, već samo tiha smirenost. Možeš biti ono što jesi i ne brinuti o tome šta će oni misliti o tebi jer te vole zbog onoga što jesi. Stvari koje izgledaju beznačajno većini ljudi kao što je porukica, pjesma ili šetnja postaju neprocjenjivo bogatstvo koje se čuvaju u srcima na sigurnom do kraja vijeka. Sjećanja o tvom djetinjstvu se vraćaju i osjećaš da su tako jasna da ti se čini kako ste ponovo mladi. Boje izgledaju svjetlije i sjajnije. Iako nije bio česta pojava ili ga uopšte nije bilo, smijeh postaje kao dio svakodnevnog života. Jedan ili dva telefonska poziva tokom dana pomažu ti da preguraš radni dan i uvijek ti vrate osmijeh na lice. U njihovom prisustvu ne osjećaš potrebu za neprekidnom pričom, već se osjećaš zadovoljnim što su u blizini. Stvari koje te nikad prije nisu zanimale postaju fascinantne jer znaš da su toliko važne toj osobi koja vam je posebna. Misliš o toj osobi u svakoj prilici i u svemu što radiš. Prisjećaš ih se uz proste stvari kao što su blijedo plavo nebo, nježan vjetar pa čak i olujni oblak na obzorju. Otvaraš svoje srce iako znaš da jednog dana može biti slomljeno i u otvaranju srca doživljavaš ljubav i zadovoljstvo koje nikad nisi mislio da je moguće. Uviđaš da je ranjivost jedini način da svom srcu omogućiš da osjeti pravi pritisak koji je toliko stvaran da te plaši. Pronalaziš snagu u spoznaji da imaš pravog prijatelja i vjerovatno srodnu dušu koja će ti ostati vjerna do kraja. Život ti izgleda potpuno drugačiji, uzbudljiviji i vrijedniji življenja. Tvoja jedina nada i sigurnost je u uvjerenju da su oni dio tvog života.

    Bob Marli

    Bahs si izabrala momenT. +rep


    I ja vjerujem u isto.
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 12-09-12 at 00:24.

  14. #5789
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,909
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Tu es mon héro!

  15. #5790
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post

    Duboko vjerujem da samo jednom u svom životu nađeš ljude koji su u stanju da cijeli tvoj svijet okrenu naopačke....
    Kada su oni u blizini nema nikad pritiska, zavisti ili takmičenja, već samo tiha smirenost....
    Iako nije bio česta pojava ili ga uopšte nije bilo, smijeh postaje dio svakodnevnog života....
    U njihovom prisustvu ne osjećaš potrebu za neprekidnom pričom, već se osjećaš zadovoljnim što su u blizini....
    Tvoja jedina nada i sigurnost je u uvjerenju da su oni dio tvog života.

    Zbog ovakvih je iskrenost izumrla i zivimo od grca do grca. Sve drugo je farsa. I mi u njoj. Zrelo za zaborav.

  16. #5791
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    CT-BD-BG
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se...

    A moje misli... Ne znam gdje su...


    Onako bezumno lezanje u krevetu, dok je jedino svijetlo u sobi samo zracak ulicne svjetiljke, noc cini jos odvratnijom saznanjem da vise ne mogu nista da ucinim. Tonem u niz mracnih i zlih misli koje mi plutaju oko glave, kao da jedva cekaju da izguraju iz toka neku drugu misao i usade se tu. Nisi ni svjestan da si prodao posljednju nadu za necim lijepim. Necim sto je moglo zapravo i biti nas san. Ja cu prezivjeti, preci preko toga. Otici dalje, mnogo dalje. Dalje od tebe, tvojih rijeci, tvojeg pogleda, tvojeg osmijeha... Daleko od tebe ljubavi. Znas da me gubis, ili pak mozda i ne znas. Nisi jos uvijek svjestan toga. Zao mi je. Zao mi je sto ces to shvatiti tek kad ja budem previse daleko. Ja moram nastaviti. Ne mogu da dozvolim sebi opet da stojim u jedno mjesto i cekam da me se ti sjetis. Zivot ide, prolazi pored mene. Ne zelim vise da prolazi pored mene. Zelim da idem u korak s njim, ovog puta bez tebe. Ah... Ludaca mala krznena lopta se opet nenajavljeno dovukla u moj zagrljaj. Osjetila je da mi treba... Samo je legla pored mene, nisam stigla ni da je dodirnem vec je pocela da predi. Obozavam je. Najcistiju ljubav predstavlja. Ne samo kad joj trebam ja, vec i kad ona meni treba... Uspjela mi je skrenuti misli i smiriti lupanje u grudima. Napokon sam zaspala i pocela s njom da dijelim san...

  17. #5792
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako se zove ono stanje...kad nishta ne osjecate...a prirodno bi bilo da osjecate????


    Apatija, mhm?


    Bravo. E pa to.

  18. #5793
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    Kako se zove ono stanje...kad nishta ne osjecate...a prirodno bi bilo da osjecate????


    Apatija, mhm?


    Bravo. E pa to.
    Mhm.
    Moje stanje je vise hibernacija.
    Dako svane.


  19. #5794
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nauzeja View Post
    Mhm.
    Moje stanje je vise hibernacija.
    Dako svane.

    Mislish???


    Aj', dako te Bog chuje.


    Ne znam...shto bih ti rekla...a da bude pametno...sem...da...

    Ja ne hiberniram.... Bog0 mi je apatija.

    Ti hibernirash sigurno...znam ja.

  20. #5795
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Slazem se s vama.


  21. #5796
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znam da znas.

    P.S. Propustila si onaj vikend, ne pricam preko Foruma. Samo licno.:P
    Last edited by nauzeja; 12-09-12 at 08:47.

  22. #5797
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nauzeja View Post
    Znam da znas.

    P.S. Propustila si onaj vikend, ne pricam preko Foruma. Samo licno.:P
    Chekaj, nisam vidjela ovaj EDIT.


    What have I missed?

    Ti znash da ja znam da ti znash...

    Dakle, mi znamo.

    Kakav dobar osjecaj.

    Znati.

  23. #5798
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,278
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nista, zvacu te ja.
    A mozda i banem gore ubrzo.

  24. #5799
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,045
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,917
    Thanked in
    4,308 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #5800
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nauzeja View Post
    Nista, zvacu te ja.
    A mozda i banem gore ubrzo.

    A "tooooooooooooo"... E da znam..jesam koza. Slobodno kazhi.

    Apatichna koza.

    Preuzimam odgovornost.

Page 232 of 2713 FirstFirst ... 1321822222282292302312322332342352362422823327321232 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •