Vidjeh neke ljude danas na okupu poslije godinu i nesto dana.
Ponosna sam na njih.
Iz malih klosara koji studiraju, piju i zezaju se zajedno, izrasli smo u poslovne ljude koji imaju dobre poslove, piju i zezaju se zajedno.![]()
a viiiiiiiidji ih... <3
imam ja ovakvog zutog macka, isti je kao onaj sa kutije Miglior gatto![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Kad si srecan, i Sunce za tobom zhuri....![]()
Sell the Vatican, Feed the World!
"Jedino čisto čulo to je dodir njene i moje ruke.
Sve ostalo, uopšte nisu čula."
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
sto me majko ne poturi, dje niksicko pivo curi....ojhaaa
Ide mi se na Maldive.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
Uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
![]()
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
We,
We got feeling of mystery,
We got the touch of humanity,
I know, we can live forever.
Sestrinstvo
Osecam da sam bas lepa danas i neskromna![]()
"Koga su zmije ujedale i guštera se boji"
Ne razumijem..šta imaju od toga što flertuju..valjda da mogu pričati kasnije .."Neko hteo da j... drolju srpsku".:confusion:
Last edited by Beli vuk; 06-09-12 at 04:22.
hronično umorna..
nothing comes from violence and nothing ever could
Jede mi se puding!
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
Ludilom maskiram dosadu
Ni ovaj mi ne može pomoći. Jel moguće ovo danas šta se dešava?! :lolblue:od muke se smijem.
There are currently 18 users browsing this thread. (0 members and 18 guests)
Bookmarks