Eo ti je Mad_dog_KO odg. Ne zamjeri. Ipak je ovo topic "Izrazi svoje misli i osecanje".
I am so post-rock I shit sad birds.
miriše riba iz stare kuće![]()
Kako bih ja nesto noćas .....
Ludilom maskiram dosadu
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Nemam cigara i bas sam nesto nervozan zbog toga. Jedino resenje da idem da spavam da ne bih razmisljao o tome, a ne spava mi se, a opet bih trebao jer sam ujutro na posao i to me nervira jer moram na silu da spavam da ne bih spavao na poslu. Treba mi cigar.
Gori zrak, krik i jecaj lak...
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)
jutros na kafu :cupcake:
Ća je život vengo fantažija!
kad čujem da se neko ženi, oće srčka da me strefi!
Tragicno je kad ljudi kvalitet veze ili braka, mjere brojem godina koje su proveli zajedno. Ono, kao, sto godina su zajedno, sigurno im je lijepo, inace ne bi toliko trajali. Ponekad navika drzi ljudi mnogo cvrsce nego ljubav. Cak i kad se radi o krajnje losoj vrsti navike. Mazohizam ili brutalna glupost, ko ce ga znati...
Mudar covjek ne kaze sve sto misli, ali misli sve sto kaze.
Možda sam iskompleksiran....ali ne vozim nikog osim uže vamilije..
Al' prostakluku za vrat nogom stat, to je ljudska dužnost najsvetija.
I don't get lucky. I make my own luck.
Bookmarks