View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 20 of 104 FirstFirst ... 101617181920212223243070 ... LastLast
Results 476 to 500 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #476
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  2. #477
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Aj shto ga napalishe, no shto ga ne unovcishe za jbnih 120.000e, ispade sherif ludji od ovih iz Genka.
    Fora je sto on i ne gleda utakmice,zato ga i nije utopio...on ujutro kad pije kafu otvori novine i vidi rezultat i to je to... a 120.000 vise niko nece ponudit

  3. #478
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Mogren vs Rudar (reportaža,5 kolo Telekom 1. CFL liga ..RTCG 1 septembar 2012)

  4. #479
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Sportska subota (1 septembar 2012 __ RTCG)

  5. #480
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Aj shto ga napalishe, no shto ga ne unovcishe za jbnih 120.000e, ispade sherif ludji od ovih iz Genka.
    To smo odmah konstatovali. Zaista nevjerovatno. Ne prihvatit 120 000 za njega je ludost bez presedana. I da je 12 000 ponuđeno bila bi ludost ne prihvatit, a ne 10 puta više. Potpuni ludaci.
    Dick Laurent is dead!

  6. #481
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    svako ko da za igrace iz nase lige preko sto hiljada je lud a ovi nasi jos ludjo da ne prihvate. mimo ovih sto su otisli iz mogrena i boljevica koji igrac ovdje vrijedi vise od sto hiljada????
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #482
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    svako ko da za igrace iz nase lige preko sto hiljada je lud a ovi nasi jos ludjo da ne prihvate. mimo ovih sto su otisli iz mogrena i boljevica koji igrac ovdje vrijedi vise od sto hiljada????
    Ja msm da je Giljen iz Sutjeske


    Dako pobjedimo Zecane danas, i to bi onda vec bila solidna prednost od 5 bodova...

  8. #483
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    UEFA klupska lista: Crna Gora popravila plasman. Zeta najviše napredovala.


    Nakon što su svi crnogorski klubovi završili učešće u evro takmičenjima CG Fudbal iCDM vam donose preliminarnu tabelu koeficijenata klubova i država učesnica evro takmičenja.
    Crna Gora je napredovala za jedno mjesto i sada dijeli 41. poziciju saMakedonijom sa ukupnim zbirnim koeficijentom od 5.250 poena. Ove sezone smo u odnosu na prošlu zaradili0.875 poena više.

    Od klubova je najviše napredovala Zeta, što je bilo i očekivano. Ona je sakupila1.775 poena što je za 1.425 više nego prošle godine. Zeta sada zauzima313.mjesto sa 3.050 poena što je za čak 76 mjesta bolji plasman u odnosu na prošlu godinu.

    Budućnost je osvojila 1.275 poena i sa ukupno 3.550 zauzima 282.poziciju što je za 52 mjesta bolje u odnosu na prošlu godinu.

    Rudar je osvojio 0.525 poena što je za 0.075 slabije u odnosu na prošlu sezonu. Rudar je i pored toga popravio poziciju za 9 mjesta i sada je 324.
    Čelik koji se prvi put pojavio na međunarodnoj sceni osvojio je 0.775 poena, a ukupno ima1.566 i zauzima387.mjesto.

    Treba uzeti u obzir da su sve ekipe dobile i 20% od ukupnog koeficijenta Crne Gore te stoga Čelik na primjer ima više bodova nego što bi bilo zaočekivati. Od nacionalnog koeficijenta najmanje je profitirala Zeta.

    Šanse da se do kraja takmičarske sezone mjesta promijene su minimalna jer su timovi iz svih zemalja koje se nalaze ispod Crne Gore završili svoja takmičenja.

    http://www.cdm.me/sport/fudbal/uefa-...se-napredovala

  9. #484
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto je ovo okle ovi crnci u Bijelom polju?

  10. #485
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    FK Sutjeska vs FK Zeta - Golovi (5 kolo Telekom 1. CFL liga ..RTCG ___ 2 septembar 2012)


  11. #486
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakva golčina mili brate.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  12. #487
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakva igra Sutjeske... Potpuno drugaciji pristup od onog koji je bio prisutan ovih godina. To nije ni bio fudbal, ali ovo... Bore se momci, igraju do kraja, vidi se da je sjajna atmosfera u klubu, iako im plate i ugovori i dalje kasne. Mada, isplatili su nekolike premije, a evo je jos jedna. I dalje se pitam, sta im se ovo desava

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  13. #488
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    971
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko dade ovaj drugi gol za Sutjesku? Zaista golcina

  14. #489
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Socrates View Post
    Ko dade ovaj drugi gol za Sutjesku? Zaista golcina

    Andrija Pejovic...

  15. #490
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pejovic, asistirao je i Nikolicu za 1:1.

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  16. #491
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    5 od 5, ako ovako nastave, do novembra će titulu uzet.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  17. #492
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Spasilo ih je to sto su forsirali omladince prosle sezone. Pola tima cine momcici do 20 godina, sto mi se mnogo svidja. Fudbal u CG ne moze da napreduje bez tako.
    Milije mi je vidjet neko dijete od 18 godina na teren nego Bojica, Durakua i ostale stare igrace, koji se vrate odje da zavrse karijeru,a tobos su neki kvalitet za nasu ligu.

  18. #493
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    FK Sutjeska vs FK Zeta - snimak utakmice (5 kolo Telekom 1. CFL liga ..RTCG ___ 2 septembar 2012)


  19. #494
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Montenegrino, hvala ti i dje cuo i dje ne cuo, pa da namjestite koju utakmicu i pomjerite se sa dna.
    Sutjeska!
    Slazem se.

  20. #495
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pejovic je asistirao i protiv mornara, za 2:1, juce bio akter kod oba gola... moze on da igra, samo mu ponekad treba malo vise prostora. svakako ne zasluzuje da ga pljuje citav stadion kao juce (dok nije asistirao, pa ga dao posle) i sve utakmice prije. perosevic je doooobar. susnjara nije htjelo juce, ali je u par navrata dokazao da je bas suvi kvalitet. generalno, ne pamtim bolju igru sutjeske. kombinacije, kratki pasovi, utrcavanja... nekako psihicki rastereceno igraju, bez najmanjeg pritiska. svakako, igra koja je iznad nase lige i mogucnosti. svaka cast. samo gazite
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  21. #496
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E sad kako je došla ova pauza, eto prave šanse da uprave useru sve što je napravljeno do sad.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  22. #497
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Montenegrino, hvala ti i dje cuo i dje ne cuo, pa da namjestite koju utakmicu i pomjerite se sa dna.
    Sutjeska!
    Ahahhahhaha
    ..mi smo jedini koji ne namiještamo u prvenstvu,samo kad se zaletimo biće i bodova

  23. #498
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nekako psihicki rastereceno igraju, bez najmanjeg pritiska. svakako, igra koja je iznad nase lige i mogucnosti. svaka cast. samo gazite
    Upravo tako. I pored najavljivanja da idu na titulu svake godine, ni oni sami ovo nisu ocekivali. Potpuno spontano je dosao ovaj rezultat. Sad bi vec mogao da se javi imperativ pobjede, samo da momci ne izgore od zelje ili treme, ili cega li vec. Zanimljivo je da im mijenjaju pozicije. Perosevic je krilo, stavljaju ga na beka i dosta dobro igra, malo manje slobode u napadu jer ne pokrivaju kad izadje. Isidorovic napadac, igra krilo, a kako cujem iz kluba, odlicno se snalazi na poziciji napadaca. Da mi je vidjeti da igraju sa dva napadaca. To kao da je ustavom zabranjeno. Publika je isto bitna - iznenadih se posjetom juce (ne idem na svaku utakmicu). Pozdravljanje publike i na istoku i zapadu pokazuje koliko im oni znace, makar jednom broju njih.

    Sent from my HTC One S using Tapatalk 2

  24. #499
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na primjeru sutjeske ovih dana mozemo vidjeti sta znaci dobar trener. Ne kazem da je Gaga strucnjak evropskog kalibra, ali za nasu ligu, svakako, jeste. to je pokazao i u rudar, evo sad i u sutjesku. tim odlicno funkcionise
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  25. #500
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast Andru Pejovicu, kao Guti je poceo da igra on je doktor,samo da se uozbilji,i naravno da ga ovaj forsira u startnu postavu...

Page 20 of 104 FirstFirst ... 101617181920212223243070 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •