Pa kod govornog automata ukucas prvo jedinicu pa trojku i onda pricas sa nekim od operateraili fino odes do njih na Zabjelo ako si u PG.
Pa jbt, uplati "ofrlje" tj. znaš otprilike koje pakete koristiš, puta broj mjeseci koliko duguješ... Eto...
P.S. Juče me poruka o dugovanju izluđela, da sam morao jutros uplatiti dugovanje...![]()
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Pa kod govornog automata ukucas prvo jedinicu pa trojku i onda pricas sa nekim od operateraili fino odes do njih na Zabjelo ako si u PG.
BLUE_STILL-MN
kreće španska liga na SK-u.prenosiće sve utakmice što direktno što u snimku i to sve na SK-PRAJMU a u slučaju nužde poneka će ići i na SK+/u ovom prvom kolu na plusu će ići u nedelju od 19h BILBAO-BETIS jer će u tom terminu na PRAJMU ići REAL-VALENSIJA/. pošto će španska liga da zauzme SK-PRAJM onda FORMULA 1 i MOTO GP prelaze u ponudu osnovnog SK. Ovo je izjavio Nemanja Simeunović glavni i odgovorni urednik SK za tv vodič koji je danas izašao u večernjim novostima.
ima li kakve koristi da saljem mail nekoj od poslovnica?je li nekad neko slao?muka me da zovem,jer nemam bash prijatna iskustva sa njima.rijetko se javljaju a kad se jave strasno su neupuceni ka da ne rade u total tv.imam problem sa zamrzavanjem slike neka 3 dana,na 90% kanala...proba sam stare fore sa resetom risivera,vadjenjem kartice...ali nista ne uspijeva.
1993-2020
ja sam im nekoliko puta slao mail ali nikad nisam od njih dobio nikakav odgovor kao da ne postoje. ti pokušaj ništa te ne košta, možda budeš imao sreće pa ti odgovore.
za divno cudo su bili jako ljubazni i usluzni kad sam izlozio problem.signal je poremecen i rekli su da ce poslat nekoga.i eo dva dana me zovu,govorim im da sam na posao,da cu oko 6ura bit kuci,kazu da ce doc i ispale me.plus mi je vazda poneko kuci,imaju br.fixnog,recem im da nazovu,ali dzaba.slabo gledam tv,ali posto ima spanska liga na sport klub rado bih to ispratio.dako zavrse to do vikenda.
1993-2020
čuj se sa njima ponovo i neka ti daju broj telefona čovjeka koji je montažer odnosno serviser ttv u tvom gradu on bi trebalo da ti riješi problem, čuj se ti lično sa njim.
Ima li neko informacije o TTV internetu, kad startuje u CG? Ugovor sa Telekomom mi ističe ovih dana, pa da se trsim bijede i uzmem nešto novo...
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Malo zajebavaju sa Premijer ligom. Prosle subote nisu prenosili Arsenal-Sanderlend, ove nema Man ju - Fulam. Znaci najbolje utakmice subotom u 4 prenose na SK 3,4,5...
moze li sa jedne antene da se prkljuce 2 resivera
Postoji li mogucnost da se na Total TV-u izbrisu ili blokiraju kanali ? Konkretno, ocu da maknem ultra i mini ultra kanale jer djeca pretjeruju u gledanju + sto su crtaci vise nego idiotski i zaglupljujuci. Ljepse je da ih ugasim nego svaki dan branim.
Putem daljinskog nema takvih opcija, pa eto ako neko ima kakav nacin...
Da nece kojim slucajem vratiti Arene na Total
kad ce ovi novi hd risiveri i hoce li ukinuti pretplatu na njih ? rekli su na jesen . ako neko zna nesto vise o tome ?
Prica se za jedan mjesec i da ce biti nova lista kanala za CG. Ako ukinu rentu na HD risivere onda ce imati bas dobru prodju, renta je debilna.
Nego sto se interneta tice
Sajt ToowayaSerbia Broadband (SBB) Expands Collaboration With Eutelsat to Launch Satellite Triple-Play Services
SBB Selects the Tooway™-Broadband Service on KA-SAT to Bundle Total TV Platform With Internet access and VOIP
Serbia Broadband (SBB) and Eutelsat Communications (Euronext Paris: ETL) today announced they are expanding their collaboration with the signature of an agreement between Serbia's most progressive media company and Eutelsat's Skylogic affiliate to distribute the Tooway™ satellite broadband service in six Balkan countries. The new agreement will notably enable SBB to bundle its Total TV platform on the EUTELSAT 16A satellite with Tooway™ broadband services via the KA-SAT High Throughput Satellite, raising the bar of their service in the markets they address. SBB is already the leading broadband service provider in Serbia and has built a subscriber base of over one million pay-TV homes with Total TV.
http://www.tooway.com/
Tu nema nas, ali je za Srbiju zaduzena ova firma
http://www.laban.co.rs/satellite-adsl.html
Oni nude
http://www.laban.co.rs/Tooway-ponuda-IVN1.pdf
A vidjecemo sto SBB nudi i po kojim cijenama.
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Mozda ima i nas tu:
http://www.tooway.com/Where-to-buy
http://www.sbsnetmontenegro.com/sbsnet.php
jes da su informacije stare dvije godine, mozda posluzi nekome.
Uskoro jos jedan Fox-ov kanal
Vitov intervju sa direktorom Totala Srdjanom Radicem
http://www.novisf.com/wbb/board141-d...ml#post1108139
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Hayat Tv (zemaljski), Hayat satelit, Hayat Folk na W2 11262,H,30000,3/4 bice slobodni 15 dana
Jesu li Hayati startovali?
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks