ne njima nikad.
Može li se vjerovat Lovćenu danas?
Bijo si poziw koi se neodbija
ne njima nikad.
Bice danas pakleno na stari ja mislimima da se igra na noz,jer je pola igraca iz mladosti proslo i kroz buducnost
![]()
Lovćen vs Jedinstvo ...0-1
Grbalj vs Mornar ...0-1
Mogren vs Rudar ...0-1
Petrovac vs Čelik ...1-2
Sutjeska vs Zeta ...2-0
Mladost vs Budućnost...0-0
Ništa to ne valja već si prvi promašio,ponovo moraš![]()
Lovćen vs Jedinstvo ...1-0
Grbalj vs Mornar ...1-1
Mogren vs Rudar ...1-1
Petrovac vs Čelik ...1-2
Sutjeska vs Zeta ...2-0
Mladost vs Budućnost...0-1
Ima li prenosa koje utakmice na Rtcg,srece vi? I jesu li prenosili ove sezone koju tekmu?
Lovćen vs Jedinstvo ...2 -0
Grbalj vs Mornar ...1-0
Mogren vs Rudar ...1-1
Petrovac vs Čelik ...0-3
Sutjeska vs Zeta ...3 - 2
Mladost vs Budućnost...1-2
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
Montenegrino ne ide to bas glatko kao sto si mislio![]()
Polako sad ce dwa penala ka po obicaju , i onda opet krece kako je mislio![]()
Imam osjecaj da cu cio zivot na fudbalske terene u CG gledat Mikijelja,Djalca,Jablana i Ratka Zeca ahhahaha kakvi igraci![]()
Lovćen je najposraniji klub u ovu državu.
Bijo si poziw koi se neodbija
A dje igra Ratko Zec?![]()
I don't get lucky. I make my own luck.
Igra Ratko još, tačno će u kašetu s terena direktno.
Valjda je bolestan pa ne igra danas.
A Mikijelj i Đalac ima da nas jašu još dosta.
Bijo si poziw koi se neodbija
Polako tek je prvo poluvrijeme ,sad ce Lovcen samo sto nije![]()
Neko pita prije, ima prenos sjutra Sutjeska-Zeta u 16:30.
Slazem se.
Zabode ga Drasko za Mladost,bivsi fudbaler mora da mu je ovo najmiliji gol u karijeri![]()
tako to rade svi bivsi igraci Buducnosti. dok igraju za nas ne vide, a cim predju u neki drugi klub i igraju protiv Buducnosti zapinju ka' divljaci. al' dobro, ka nasa posla...
Čudo od ovoga Lovćena,opet ista pjesma...
Jeli moguće kako loše Budućnost odigra što je ovo...
Buducnost ako nastavi ovako da igra nema sto da razmislja o tituli,danas da je srece bilo mladost je trebala da uzme sva tri boda...U prvi minut penal,na srecu rotkovic zapeo i za malo je poslao na one druge terene,onda imamo penal i igraca vise,i to ulazi golman 94 godiste iz omladinaca,i mi do kraja suta nemamo u okvir gola sa igracem vise...Pretuzna igra,chak je mladost i bolja bila sa igracem manje,i imala neke sanse,da je neko bio umjesto onoga crnca kukaloga mozda bi i go dali... Bice da se Rajo sad ćera doma... Sto se tice veznog reda,to i ne znamo sto je,jer djidja,flavija i malog kaleze nidje nema....a Agovica sam davno prestao da komentarisem,ali bih volje da znam ko je onoga napalio u zivotu uopste da trenira za golmana...
Last edited by V^mne; 01-09-12 at 19:03.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks