Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
ko ti kriv kad sipas na autoput :mrgreen: Ja sam tu lekciju davno naucio
Tek sam poslije vidio da ima i jeftinije ali ne puno (1,8 benzin)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2