Vidiš,mogli bi taj predlog poslat. Ima na sajt sigurno mail na koji se mogu poslat predlozi kako popunit budžet![]()
^^Don't you dare!
" Damn the cargo, we'll be on our way tonight "
Vidiš,mogli bi taj predlog poslat. Ima na sajt sigurno mail na koji se mogu poslat predlozi kako popunit budžet![]()
Stanite na sekund i imaginirajte benzin na 2e/l.
Sto bi ovaj narod radio?
Da, bio danas do sela i dok sam se vratio vidim ispred Reno 5, vozi nizbrdo, u ler, ugasen motor, i ja ga pratim, kad smo dosli na ravnicu upalio i nastavio sa voznjom.
Odavno nisam vidio tako nesto.
TAKUMI
Ajde jadan, kreneš iz NK i posle Budoša ga zaletiš do 120. Lagano do DG možeš na ler ako nema auta na putu![]()
Eto vidite, naci cemo nacin i ovo poskupljenje da prebrodimo, samo nizbrdica da nadjemo :grin:
Jes, izbjegavaš da voziš uz brdo i završena priča,šaltaš u niske i odma ti auto troši prosječko 2-3l na 100km.
Da vidim sto ovi forumasi pisu.. hahhaha, a dobri su.
![]()
Iskljucenje mozga samo osta.
eo od obzovice do budve moze na ler, od bijelog polja do pg skoro cio put, iha ima se moze se ustedjet ajde bre
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
ja vozim alfu...i odma sam ustedio... vise ne radi no sto radi![]()
i ja apriliu ista prica hehehehehe ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
za 15 dana opet gorivo gore...
Hahaha ovaj Vujanovic je gospodin, sta vozi on:d
Sent from my HTC Sensation Z710e
Sate sate sate
Ne znam za njega al nam ministar unutrašnjih poslova nakog ML službenog vozaše prije neki dan,bio do frizera pa mu muka Audijem ić.
Neka vi priče o gorivu.
Jutros usuh na AGIP ovoj pumpi kod Venecije... Benzin 1.975 a dizel 1.85
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Bolje imat no' nemat....
al ne kazes da im je mnogo bolji standard no kod nasplate da ne pominjem
![]()
ih, Milo i Berluskoni 2 druga, moramo i mi ka` i oni
Me, myself and I
Taj standard im nije pao s neba no su ga zaradili.
Da se razumijemo, i ja pizdim zbog poskupljenja goriva, ali cijenu goriva ne određuje standard nego cijena nafte, zahvatanja države i odnos dolara i eura (nafta se kotira u dolarima).
Čisto sumnjam da su njihove dadžbine manje od naših.
Imala me kap udarit kad sam vidio cijenu...
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Bolje imat no' nemat....
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks