Mislim da je pametnije da ne znaju odakle je koji uzorak. Ko zna, mozda tamo imaju neke dusnike. Da ne gatamo.
Mogu da znaju, naravno.
TAKUMI
Mislim da je pametnije da ne znaju odakle je koji uzorak. Ko zna, mozda tamo imaju neke dusnike. Da ne gatamo.
Pa oni mogu otkrit bez problema.
TAKUMI
Kako oni mogu da otkriju odakle smo uzeli uzorak?
jer sve znaju dje je kakvo gorivo ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
kako ce otkrit? jedino da je toliko ****** od goriva pa da znaju tacno sto je cije.
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
najboje da forum radi ono sto bi drzava trebalaSipajte na bonus petrol i pushtite prichu
![]()
(nečitko)
Koliko mi se cini, ta pumpa se ne zove vise Bonus petrol, vec samo Petrol i vise nije dio Ine grupe.
http://www.youtube.com/watch?v=FliGuYrDla8&NR
Mr_G_rUzNi aka mrG1
Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.
Kad ce pojeftinjenje?
je l poskupila nafta?
Nafta je 1.33, polako stize benzin kako je krenulo![]()
17 Al-Isra, 37:
Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.
Ima jedan u Zetu po 1.05 l nafte![]()
Zna li ko drzi li ona pumpa kod delte inino gorivo?
Litar eurosupera 98 u narednih 15 dana će se prodavati šest centi skuplje, odnosno po 1,48 eura, dok će eurosuper 95 koštati 1,45 eura ili sedam centi više nego do sada.
Ljepota. Gospodski, na LPG
xaxxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa, suze mi idu na oci, al ne od smijeha
Njak Njak Njak
Ao, sto bi ovo, ucerase nam ga do cepa.
Iskljucenje mozga samo osta.
Ne boj se kod nas do toga ne moze doc evo odma digose cijene benzina
Eurosuper 98 - 1,48 eura
Eurosuper 95 - 1,45 eura
Ekodizel - 1.33 eura
http://www.vijesti.me/vijesti/gorivo...i-clanak-87443
Gadno. Ali bas gadno.
Ali kao sto sam rekao, sad ministri salju djecu vani na studiranje pa treba im dzeparac.
TAKUMI
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks