Odlicna ce liga bit ove godine. Buducnost i Zeta za titulu. iz Niksica ce svako tesko ponijet bodove,tj rijetko ce ih ko donijet i sa jednog i sa drugog stadiona. ASutjeska je to vec pokazala juce umecu sa sampionom i najajcom ekipom u ligu. Mladost sa puno finih igraca. Onda su tu i voe dvije sisnjarske ekipe rudar i mogren i ovi dolje za pstanak ce bit gusto mornar se pojacao.petrovac vaazda neugodan. odlicno odlicno