View Poll Results: Ko ce biti sampion za sezonu 2012/2013

Voters
85. You may not vote on this poll
  • Sutjeska

    8 9.41%
  • Budućnost

    34 40.00%
  • Rudar

    1 1.18%
  • Zeta

    6 7.06%
  • Mogren

    3 3.53%
  • Lovćen

    2 2.35%
  • Čelik

    22 25.88%
  • Jedinstvo

    0 0%
  • Grbalj

    1 1.18%
  • Mladost

    2 2.35%
  • Petrovac

    1 1.18%
  • Mornar

    5 5.88%
Page 11 of 104 FirstFirst ... 7891011121314152161 ... LastLast
Results 251 to 275 of 2579

Thread: Telekom 1. CFL 2012/2013

  1. #251
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Sutjeska-Bokelj 2:0
    Shushnar se odma upisao, mada nijesam neshto precerano zadovoljan. Ovaj Isidorovic je dobar igrach... Duplo je bolje igrao 2. tim, tj. omladinci drugo poluvrijeme.
    Slazem se.

  2. #252
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Adrovic valjda nije potpisao u taj njemacki drugoligas
    E ako se on ne proda, mrka kapa.
    Dick Laurent is dead!

  3. #253
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Toliko o redovnim platama, lazima o Evropi i ostalo sto ide uz to:

    http://niksickisport.site90.com/?p=3...+smo+gladni%21
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  4. #254
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Opushteno samo.
    Slazem se.

  5. #255
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice nama opusteno kad pocne liga. No smo se eto koliko toliko pojacali, da vidimo kakav je ovaj stoper u narednim danima.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  6. #256
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Pushti mi izlapjele starce i nikshicke alkoholichare... Bata Dzeverdanovica i kompaniju.
    Slazem se.

  7. #257
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Pushti mi izlapjele starce i nikshicke alkoholichare... Bata Dzeverdanovica i kompaniju.
    Sve ono sto sam najavljivao danas se ostvarilo. Misko Zarubica je izgurao svoje. Smijenio je sportskog direktora i predsjednika kluba, a i Gaga nece izgleda docekati pocetak sezone. Misko je zahtjevao da njegov sin igra, ta velika Zvezdina nada, koja nidje nije mogla da igra, sto je Mitar kategoricki odbio, kao i Gaga kao trener. Na to je Misko povukao par poteza, i smjenio citavu upravu, otkazan je trening, a novi stari direktor je Piro, a nas dragi gradonacelnik Nebojsa je ponovo predsjednik. Inace trening je otkazan zbog opste situacije u klubu, a i tuce koja je zamalo izbila izmedju Ribe ( Jovan Nikolic ) i mladjeg Zarubice. Riba je reagovao u ime vecine igraca. Sve su prilike da ce i Gaga otici, a Mijan zauzeti njegovo mjesto. Toliko o Evropi, ozbiljnosti, i buducnosti Sutjeske, kad je jedan covjek iznad kluba, i to je jedina istina. Sjutra ce u novinama vjerovatno izaci tekst kako je Zarubica odbio PSV zbog Sutjeske. Ovakvim dusmanima Crnogorskog fudbala zelim sve najgore u zivotu.
    Last edited by Prekidi_stvarnosti; 03-08-12 at 23:07.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  8. #258
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Bjeshe Mishko Zarubica mudovishte da on povlachi veze... Samo sitna riba u ovom moru plavom.. Ok je sve.
    Slazem se.

  9. #259
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema shanse da mali Dejan Zarubica bude na tribinama pored Miska zivog u Niksicu, a prelazni je zavrsen, Sutjeska ga je registrovala ( Piro ). Trenutno poslujemo sa dvije uprave. Situacija juce u Savezu, kod jednog "gospodina": zvoni telefon, zove Joco da ce da posalje ugovore i da ce neko donijeti to za pola sata. Poslije pet minuta zvoni telefon, zove Piro kaze jedini dokumenti koje smijes da uzmes su od mene. "Gospodin" iz saveza ne zna sta da radi, kome da vjeruje i od koga da uzme papire, i komentarise stvarno bruka sta rade tom malom Zarubici. Ubrzo nakon toga stize poziv i od Miska.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  10. #260
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam bas cuo suprotnu pricu, da je jedan od clanova upravnog odbora (od njih 15) a koji je u vrhu nk policije protiv toga da mali miskov igra i da ga dok je on tu nece igrat...
    AJMO CRNA GORO !!!

  11. #261
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vele da je bila i neka tucha prije neki dan,sutjeska-iskra... Da se vi to ne spremate u kakve borilačke sportove? :P

  12. #262
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Zna li se sto se to cini u tu Sutjesku i ko sabotira..

  13. #263
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    T–Com 1. CFL 2012/13, Bookmakers Winner

    5.60 Budućnost
    6.70 Zeta
    6.99 Čelik
    8.00 Sutjeska
    8.20 Rudar
    9.99 Mladost
    11.0 Mornar
    11.0 Mogren
    16.0 Grbalj
    17.0 Lovćen
    17.0 Petrovac
    18.0 Jedinstvo
    AJMO CRNA GORO !!!

  14. #264
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ali Mladost umalo da se ugasi i 20ak dana kasnije dovede neka odlična pojačanja.

    A zato Čelik postaje Bilbao, samo nikšićane dovodi. Može od igrača iz ovog grada da se stvori sasvim fina ekipa, ali opet .. Ču Peđa Videkanić, neka ga je sramota kako igra. Otjeran jedan Bojić. Ne znam .. Možda je bolje da Drinčić ima veću minutažu, jer je odličan i može da masu napreduje, ali jedan je Boja. Sa njim se nijesam bojao.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  15. #265
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas se opet nije treniralo zbog Zarubice. Prenijele su i Vijesti pricu, samo nijesu nista detaljisali, vec samo pomenuli. 6 dana prije utakmice sa Buducnoscu.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  16. #266
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    ***** ti državu u kojoj može da se Miško Zarubica kurči.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  17. #267
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znao sam, tome klubu jednostavno ne može dobro da se desi.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  18. #268
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ali Mladost umalo da se ugasi i 20ak dana kasnije dovede neka odlična pojačanja.
    Promijenila se uprava pa i pare stigle,a bgm doveli su dobre igrace za ovu nasu kikiriki ligu

  19. #269
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    T–Com 1. CFL 2012/13, Bookmakers Winner

    5.60 Budućnost
    6.70 Zeta
    6.99 Čelik
    8.00 Sutjeska
    8.20 Rudar
    9.99 Mladost
    11.0 Mornar
    11.0 Mogren
    16.0 Grbalj
    17.0 Lovćen
    17.0 Petrovac
    18.0 Jedinstvo
    Ovo se ne bi smjelo propustiti.

    Quote Originally Posted by V^mne View Post
    Promijenila se uprava pa i pare stigle,a bgm doveli su dobre igrace za ovu nasu kikiriki ligu
    Mugose juniori su sada u upravi a dovedeni su odlicni igraci za nasu ligu, kao sto su Drasko Bozovic, Marko Scepanovic, Ilija Spasojevic, Ermin Seratlic, Milan Radulovic...

    Sto se tice odlazaka, valja napomenuti da su klub napustili izmedju ostalih Merdovic i Lazar Martinovic koje cemo ubuduce gledati u dresu Grblja, kao i Rasovic koji je zavrsio u Zabjelu.

    Juce na Atlas tv trener Buducnosti Dragicevic rece da se Buducnost nece dalje pojacavati a postoji mogucnost da 2-3 igraca odu.

  20. #270
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Završen prelazni rok

    ČELIK

    došli: Kalezić (Novi Sad), Gačević (OFK Bar), Simić (Srbija), Kolev (Moldavija), Račić (Napred*ak), Videkanić (Bokelj), Ćulibrk (Sloboda Užice), Vuković (Sutjeska), Mirković (Jedinstvo).

    otišli: Dubljević (?), Kuduzović (Čelik Zenica), Vukelja (Kazahstan), Bojić (Mogren), Vučinić (?), Brnović (?).

    SUTJESKA

    Došli:
    Dragan Radojičić, trener (Rudar)
    Đorđe Šušnjar, napadač (FK Vojvodina)
    Ivan Janjušević, golman (Vašaš, Mađarska)
    Darko Isidorović, napadač (Metalac, Srbija)
    Nebojša Skopljak, štoper (Novi Sad)
    Srđan Bečelić, defanzivni vezista (FK Vojvodina)
    Dragan Jakovljević, ofanzivni vezista (Gloria A., Rumunija)
    Otišli:
    Boris Lakićević (slobodan, Rudar)
    Božo Marković (slobodan, Mornar)
    Danilo Vuković (slobodan, Čelik)
    Tomislav Ćiraković (slobodan, bez kluba)
    Mitar Daković (slobodan, bez kluba)
    Gojko Žižić (slobodan, Lovćen)

    OSTALE EKIPE:

    BUDUĆNOST
    Došli: Kurbegović (Švedska), Asanović (Jedinstvo).
    Otišli: trener Radulović (Kazma, Kuvajt), Kojašević (Astana), Matić (Bratstvo), Radonjić (Kazma, Kuvajt), Dragojević (Viđev Lođ), Gardašević (Mogren), Rašović (Bratstvo – pozajmica), Bojić, Terzić, Raičković (Bratstvo – dvojna), Tatar (Mladost – dvojna), Ljuljanović (Zabjelo – dvojna), Bojan Kopitović (Zabjelo – pozajmica), Orahovac, Tomković (Dečić – dvojna), P. Vukčević (Flj*amurtari), Radović (Zeta).

    RUDAR
    došli: trener Rakojević, Damjanović (OFK Bar), Krkeljić (Mladost), Lakićević (Sutjeska).
    otišli: trener Radojičić (Sutjeska), Radusinović (Grbalj), Mijatović (Iran), Stojanović (Azerbejdžan).

    MOGREN
    došli: Bojić (Čelik), Gardašević (Budućnost), Nuhodžić (Dečić), Popović (Vlaznija).
    otišli: Đorđević (Zenit), Stevović (Lovćen), Krstić (?), Račić (Igalo), Ćulafić (?), Šćekić (?), Tatar (?).

    ZETA
    došli: Ajković (Dečić), Kovačević (Partizan), Radović (Budućnost), Jovović (Grbalj).
    otišli: Đuretić (Bratstvo), Smolović (?).

    PETROVAC
    došli: Jablan (Vlaznija), Lakić (Lovćen), Pepić (Dečić), Đukić (Dečić), Gazivoda (Budućnost).
    otišli: Dragićević (Indonezija), Masoničić (Mornar), Čarapić (?), Mikijelj (?).

    LOVĆEN
    došli: trener Halilović, Stevović (Mogren), Vušurović
    (Bokelj), Novović (Berane), Žižić (Sutjeska).
    otišli: trener Kavaja, Ćetković (Mladost), Lakić (Petrovac), Sekulić (Mornar).

    MLADOST
    došli: Seratlić (Jagielonija), D. Božović (Izrael), Radulović (Dečić), Mandić (Austrija), Ožegović (Austrija), Kordić (Vojvodina), Soković (Vojvodina), Nelević (Dečić), Spasojević (Indonezija), Tatar (Budućnost), Bakrač (Kom),
    Šćepanović (Mađarska), Ćetković (Lovćen).
    otišli: Raičević (Dečić), Merdović (Grbalj), Martinović (Grbalj), Raičević (Bokelj), Rašović (?), Kostić (?), Pejaković (?), Lončar (Poljska), M. Dževerdanović (?), N. Dževerdanović (?).

    GRBALj
    došli: Đalac (Novi Pazar), Matić (Novi Pazar), Regipović (Hajduk Kula), Radusinović (Rudar), N. Bogdanović (Malta), Merdović (Mladost), Martinović (Mladost).
    otišli: N. Radulović (Jedinstvo), A. Jovanović (Zabjelo), Simunović, Milić (?), Lađić (Francuska), Jovović (Zeta), Mićić (?), G. Jovanović (?), Kajević (?), Kaluđerović (?).

    MORNAR
    Došli: Rajković (Berane), Marković (Sutjeska), Sekulić (Lovćen), Masoničić (Petrovac), Stanišić (inostranstvo), Radovanović (Srbija).
    Napustili: Jasavić (Jezero), Dabović (?), Tomašević (?), Golović (?), Šćekić, Knežević, Vukamarković (OFK Bar – dvojna).

    JEDINSTVO
    došli: N. Radulović (Grbalj), Šćekić (Berane), Aković (Berane), Rosić (Beograd Karaburma), Bećirović (Ibar),Kljajević (Grbalj).
    otišli: Vujačić (Dečić), Mirković (Čelik), Asanović (Budućnost).
    AJMO CRNA GORO !!!

  21. #271
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,918
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda ce Neso Brnovic u Mogren, prelazni rok za igrace iz inostranstva traje jos 10 dana...

  22. #272
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dan naravno ne smije da progovori rijec protiv Zarubice, evo teksta:

    DEJAN ZARUBICA – METAFORA SUTJESKINOG LJETA

    Više sa praktično i ne priča o fudbalu, zanimljivije je ono – oko fudbala. U sportskom smislu, Sutjeska sa ovakvom klimom ne može naprijed.
    Nažalost, i fudbaleri i stručni štab našli su se između čekića i nakovnja. Bez ikakve potrebe, u aktuelne igre kraj Bistrice uvučen je i omladinski reprezentativac Crne Gore Dejan Zarubica.
    Grijeh je preko leđa jednog mladog, talentovanog sportiste voditi rat. Zarubica, koji se iz Crvene zvezde vratio u matični klub, nije želio da bilo šta kaže o tome šta se to proteklih dana dešava kraj Bistrice, da li fudbaleri napuštaju trening kada se on pojavi na terenu.
    – Ne želim ništa o tome, jednostavno nije vrijedno komentara, sve što ima da kažem o sebi, govorio sam i reći ću samo na terenu. Drugo me ništa, vjerujte mi, ne interesuje – istakao je Dejan Zarubica.

    Fudbaleri i stručni štab jednostavno ne smiju biti uvučeni u bilo kakvo zbrajanje glasova za i protiv.
    Javnost je detektovala da dva nazovi-suprotstavljena krila predvode predsjednik Mitar Matijašević i direktor kluba Andrija Vujović.
    Sve što se događa prethodnih dana, jednostavno više nije samo njihova stvar. Rubikon se mora preći, glave se se ne mogu više nojevski gurati u pijesak. Bez napetosti, velikih riječi, javnosti se mora reći u čemu je problem. Javnosti se mora ponuditi istina. Nekada čovjek pomisli da na istoj adresi postoje dva kluba. U čijim je rukama sudbina Sutjeske, ko odlučuje? Kao i u svakoj priči, najviše nas zanima rasplet. Sutjeskina priča nikako da se rasplete. B.K.

    Preuzeto od “Dan-online”
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  23. #273
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kolko sam ja upoznat, a mislim da jesam, andrija vujovic vise ne obavlja funkciju u klubu, da je smijenjen totalno na skupstini prije 10tak dana
    AJMO CRNA GORO !!!

  24. #274
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Od danas se puno lakshe dishe. Zavrsheno je sve. Ajde pa da se gazi ova sezona.
    Slazem se.

  25. #275
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,258
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Pa šta je odlučeno na kraju ?
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

Page 11 of 104 FirstFirst ... 7891011121314152161 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  2. Bundesliga 2012/2013
    By Albatros in forum Fudbal
    Replies: 250
    Last Post: 03-06-13, 14:12
  3. Serie A - sezona 2012/2013
    By MaR10 in forum Fudbal
    Replies: 11125
    Last Post: 03-06-13, 13:11
  4. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  5. Pes 2013
    By Swedish_House_Mafia in forum Game Server CG
    Replies: 77
    Last Post: 09-12-12, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •