Originally Posted by AltaMarea88 I meni se ovo juce desilo, al sam restartovala comp i proradio je zvuk i na netu. Zbog cega se desava to i kako si rijesio (da znam ako mi se ponovi)? Na neki način su mi se isključile neke stavke Adobe Flash-a iz servisa (MSCONFIG/SERVICES )
"Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Forum Rules
Bookmarks