Nedostajanje....
Nedostajanje....
Sjeli ja i my lady mariana na pice i dolazi konobar iz cista mira i obraca se lejdi: "mnogo licite onoj Hyrem iz turske serije"
Sledeci put, dolazi momak i prosu nam pice (opet zbunjen likom my lady) i veli izvinite, tek sam poceo da radim....
Jos uvjek sam sokiran.
My lady, moja Hyrem <3
E tako.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Kako se vrijeme i ljudi brzo mijenjaju... :neutral:
Jes brate, ovo sunce cas na jednu cas na drugu stranu. :S
Zbog toga i velim, i ova sekundaca na satu se bas brzo okrece. Ali vrijeme, aj i mogu da razumijem.![]()
Najvise na svetu celom. :*
Volim Anu i nikada necu prestati. (Izbacih to iz sebe,sad sam miran)
Sent from my Fiat Bravo using LPG
Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix
Queen of all your dreams.
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Jedu mi se krempiteeeeeeeeeeeeeeeeeee
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
The more things change, the more they stay the same.
.....
There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)
Bookmarks