Nedostajanje....
Nedostajanje....
Sjeli ja i my lady mariana na pice i dolazi konobar iz cista mira i obraca se lejdi: "mnogo licite onoj Hyrem iz turske serije"
Sledeci put, dolazi momak i prosu nam pice (opet zbunjen likom my lady) i veli izvinite, tek sam poceo da radim....
Jos uvjek sam sokiran.
My lady, moja Hyrem <3
E tako.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Kako se vrijeme i ljudi brzo mijenjaju... :neutral:
Jes brate, ovo sunce cas na jednu cas na drugu stranu. :S
Zbog toga i velim, i ova sekundaca na satu se bas brzo okrece. Ali vrijeme, aj i mogu da razumijem.![]()
Najvise na svetu celom. :*
Volim Anu i nikada necu prestati. (Izbacih to iz sebe,sad sam miran)
Sent from my Fiat Bravo using LPG
Narucivanje i dostava stvari iz Srbije : http://goo.gl/wn4Ix
Queen of all your dreams.
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Jedu mi se krempiteeeeeeeeeeeeeeeeeee
A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..
The more things change, the more they stay the same.
.....
There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)
Bookmarks