hahahah my man![]()
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
Put me zove, moram poci...
![]()
No ko ih piše?
Ja sam ono što dajem drugima... Ne ono što drugi daju meni.
Hvala na oduševljenju, iako nije obostrano
Over&out.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
moram da izbrišem 5000 sms-ova![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Mark all/Delete marked
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
znam kako se brišu -_- ne brišu mi se, a moram![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
pitanje je jesam li...![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Mudar covjek ne kaze sve sto misli, ali misli sve sto kaze.
ne znam broj poruka al imam sačuvane sve zadnjih 5 godina. sigurno vise desetina hiljada poruka. sa nekim osobama iizmijenim i po 2000 poruka za par mjeseci. plus fb, i ostali čet programi . nisu mi jasni ljudi koji to stalno brisu. volim da imam zapisane te uspomene .
Ludilom maskiram dosadu
Ovo je jedna od onih stvari koja budi neka predivna osjecanja. Bas sam super veceras. Sirim dalje. :-)
Ća je život vengo fantažija!
Ljubav i mržnja
kao dva trna u oku.
Ti si moj spas,
moje prokletstvo
moj grijeh i pokora.
Ja sam tvoj vulkan
tvoj lavirint strasti
tvoj san i java, tvoj početak i tvoj kraj.
Pokloni mi svoja krila
jer nekada sam i ja ptica bila
pokloni mi svoju stvarnost
zagrli me noćas i nasmiješi mi se
samo u prolazu...
Želim šansu za nas
želim umorne ruke da ispravim,
želim sve da zaboravim
i da u našoj ljubavi
nazrem spas.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Trne mi glava :burp:
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
Slusam Cecu i bas mi je vrh.
Ima li gadnijega topica?
Svidja mi se gooozica.
Tu es mon héro!
Trebaće vremena, da, se otvori vitrina, sa novim čudima.
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks