aaaaaaaaaaaaaaa, dosadeeee
aaaaaaaaaaaaaaa, dosadeeee
pfff dje je ona tema sa onom curom sto ih ima dva?
http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
Les chiens aboient, la caravane passe.
Jeste, na ovu vrućinu nigdje mi se ne ide preko dana, tek negdje poslije 19 sati uhvatim po koji krug sa drugaricom... spustim se do rijeke... inače smor.... glupe obaveze koje me zadržavaju ovdje :P
Last edited by the_lady_marianna; 28-06-12 at 00:21.
Volim ja podgoricko smaranje na 35 stepeni. Zovite me mazohistom, al volim
Sent from my Desire HD using Tapatalk 2
Evo se i ja smorih kad vidjeh koliko depri na jednom mjestu/temi. aupičkumaterinu. :P
Jos samo potez, il' dva,
par nevaznih figura, kralj i kraljica...
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Priznaj da te smorilo što su ti banovali 2 nicka danas, a ne utakmica...![]()
#fakenews
koji je drugi?![]()
Jedva cekam da promijenim posao.
sambadi teeel mii vaaaaaj...
oooon deet mooo'niiing veen dis laaajf iiiiz ooouueer
aj noou
aaajl siii joooor feeeejs
nothing comes from violence and nothing ever could
Sell the Vatican, Feed the World!
Can't you see I'm a natural...?
Bijo si poziw koi se neodbija
nothing comes from violence and nothing ever could
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
hahahha
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
The more things change, the more they stay the same.
There are currently 14 users browsing this thread. (2 members and 12 guests)
Bookmarks