Aj da vidimo onda.
Bijo si poziw koi se neodbija
Kada pošla mu je ruka negde oko moga struka
Shvatila sam sve i bilo mi je muka
Bumbar o-ooo, kome treba bumbar o-ooo,
Pun para bumbar o-ooo, meni ne treba.
Bumbar o-ooo, kome treba bumbar o-ooo,
Pun para bumbar o-ooo, debeo i star.
Bijo si poziw koi se neodbija
Ajkulo sa ljudkim likom,
Svetiću ti se s užitkom,
Biću tvoja noćna mora,
Ajkula od tebe gora.
Bijo si poziw koi se neodbija
Taj ti ne lici mala,
Taj ti ne stoji
Taj spava s drugom,
Dok ti sanjas u boji..
Taj ti ne lici mala,
Taj te ne jebe,
A ja bih prodao I dusu
Zbog tebee!
Taj te ne je e e,
Taj te ne je e e,
Taj te ne je e e.
Taj te ne jebee..
Taj te ne je e e,
Taj te ne je e e,
Taj te ne je e e,
Taj te ne jebee..
Bijo si poziw koi se neodbija
Mjesto za Vasu reklamu !
Djevojko u sutonu tihom
pokraj rijeke sto koracas
s tuznom sjenom na licu svom
i kosom njeznom
i kosom plavom kao lan
Nije meni sto te moram
sto te moram gubiti
vec je meni, dal' ces moci
poslije mene ljubiti
Litar vina mia bella signorina,
Vatru gazim samo da te mazim,
Glavu gubim kao nekad da te ljubim,
Litar vina mia bella signorina.
Bijo si poziw koi se neodbija
Samo znam srescemo se opet negde ti i ja
kad zvezde nam se sklope kao nekada
pogledom priznacu ti sve
da nisam ziva bez tebe
i sta mogu to je jace od mene
Zna li iko sta to ljubav natera
da vine se u nebo kao ptica mahnita
pa bez razloga drugome sleti na dlan
Sve poljupci na svetu grade mostove
gde duse jedna drugoj u susret dolaze
a moja je na pola puta vec ceka te
Ne znam kako ti je
kad te druga pokrije
il' te prazna postelja
na nase vreme podseca
Svake se noci tiho pomolim
sa zeljom da te sutra ugledam
i sve bih dala da si sa mnom
da te dotaknem samo, na tren
Da znas, da znas
kako pogled me tvoj jos boli
da znas kako srce te moje voli
da znas kako tuzna sam bez tebe
da znas uvijek bio bi kraj mene
Pozdrav za povedilju:*
U njemu sam prvu suzu prolio
batine prve dobio, prvo pivo popio
u njemu sam tebi prvu kafu pravio
kup sampiona pratio ali nisam shvatio
Za srecu dosta je 30 kvadrata
dzaba vam dvorovi i kapije od zlata
za srecu dosta je ovo malo bijede
kule i dvorovi sve mi manje vrijede
Dodji sutra kad vino protekne
dodji sutra kad krenu istine
mozda sam drugi covek kad jutro osvane
i nisam covek za tebe
Dodji sutra nocas pamet kraca je
dodji sutra kad glave ohlade
jer mozda drugi neko od mene bolji je
i nisam covek za tebe
Bijo si poziw koi se neodbija
Licis na moga oca
isto je mojoj majci
uzasne stvari radio
rukama golim
njeno nevino mlado srce
iz grudi nezivo vadio
Eh, da je bilo pravde, andjela, Boga
pa da je malo jos pozivela
pa da mi kaze
sto sam sudbinu njenu dozivela
Kako ste raspolozeni bravo bravo.
Spamuje momak![]()
Imas i pravo, kako volim taj refren, jedan od boljih.
Za jednu noc kraj mene
ti bi dala ceo svet
a ja sve sve sto imam
za tvojih dvadeset i pet
ponekad se osjećam i kao domine
Sunce me probudilo
a u glavi ludilo
ko mi oci pijane nocas ljubio
lice da joj ne vidim
glasa da joj ne cujem
ruke bi je poznale da je zagrle
Volim biti zaljubljena
sanjariti da vec si moj
volim biti zaljubljena
i osjecati nespokoj
Taj mi nemir u srcu
sad nanosi bol
al' smijem se u sebi
jer biti ces moj
ja volim biti zaljubljena u tebe
Bijo si poziw koi se neodbija
Malo mi za sricu triba
da me zove moja lipa
da mi kazu zlato moje
lipe usne te njegove
vilo moja dalmatinska
zelja se u tilu stiska
bez njega je dusa suva
ka' i maslina bez ulja
U traversi nebo ima
modre zvizde di ce s njima
stavlja ih u oci njegove
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)
Bookmarks