juuu, kakva 2 momka vidjeh sto ugradjuju klime, tacno mi dodje da jednom needeljno ugradim po jednu klimu ˇ
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
juuu, kakva 2 momka vidjeh sto ugradjuju klime, tacno mi dodje da jednom needeljno ugradim po jednu klimu ˇ
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
First, last, outer, inner!
Without Her, You are Nothing.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
I meni je padalo na pamet da ugradjujem klime zbog nekih momaka. :-D
The more things change, the more they stay the same.
My church is not of silver and gold.
"We did not have flat screens, surround sound, ipods, facebook, twitter, computers or the internet.."
Zato ga sad nadoknadjujete junački hahahahahahaah :lolblue:
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
ja ne govorim da je lose sto oce da nadoknade to sto nisu imali internet kao djeca ali kazem da jes losa ta prica "mi smo imali normalno djetinjstvo a ova sad djeca nemaju"... I zasto je bolji crtani tom i dzeri od gokua na primjer? Mislis da nisu njihovi roditelji (kad su oni gledali tom i dzeri i looney toons) govorili "vidji kako je ovo dijete retardirano gleda nekakvu ogromnu macku kako ide na more i svira gitaru.. sto ne izadje na travu pa igra sa krpenjacom ka sto sam ja radio" ;p
i ne, ne znam koja je razlika gledat pornice na palmi i na lcd jer nisam nikad gledao pornice na palmu.. Znaci li to da nisam imao djetinjstvo? xD
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Dobro.. Tako ce bit za 10 godina "ko je igrao super mario taj je imao djetinjstvo".. Pa za 20 godina "ko je igrao kantere taj je imao djetinjstvo".. Pa za 30-40 godina "ko se sjeca 9gag taj je imao djetnjstvo" i tako ljudi samo seru![]()
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
pa ****** je fiziološka potreba koju čovjek ne može da izbjegne
nego...
I ti i ja umiremo,
da se na tren bar dodirnemo.
Ko put u raj ljubav je ta
i večna je i nemoguća.
I živeće dva neduzna,
dva pretužna, hej...
Zaradiće na mom bolu noćni svirači
tek kad te vidim sunce će izaći
ooooo, samoćo, sviraj kraaaaaj
I bićemo možda stari za neke stvari
pred nama samo prazni kalendari
al’ nikada stari za zagrljaj.
I svaki moj korak je greh
bez tebe dan, bez tebe smeh.
U ništa sve pretvorili smo
da patimo zaslužili smo
I živeće dva neduzna,
dva pretuzna, hej...
Zaaaaaradiće na mom boooolu nooooćni sviiiirači
tek kad te vidim sunce će izaaaći
ooooo, samoćo, sviraj kraaaaaj
I bićemo možda stari za neke stvaaaari
pred nama samo prazni kalendari
al’ niiiiiiikada stari za zagrljaaaaaaaaaaj!
nothing comes from violence and nothing ever could
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Povrsnost drugih ljudi will be the death of me.
Kome nisu zujale bombe, taj je imao djetinjstvo.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
a da preimenujemo ovu temu u " izrazite svoje misli i osjecanja ko nije ima' djetinjstvo"![]()
There are currently 16 users browsing this thread. (1 members and 15 guests)
Bookmarks