benzin je i dalje preko 1.30
sto je preskupo, no mozemo samo kukat odje i nista vise..
sprdaju se s'nama kad im moze bit..
benzin je i dalje preko 1.30
sto je preskupo, no mozemo samo kukat odje i nista vise..
ja vozim kantu, fijam dje stignem :mrgreen: i potrosim 40€ mjesecno na naftu :mrgreen:
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Kad posle izbora opet povecaju cijene na 1.40 bice im prica "a ne sjecate se kad smo dva puta smanjili???"D
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
I tamo su poludjeli:
![]()
TAKUMI
Originally Posted by my name is ...
Ima li razlike?
TAKUMI
neces mi vjerovati...mada mozes i zamislit razliku o odnosu na ovu nasu tugu.
odavde do austrije sam potrosio jedan rezervoar bonus petrol 100tke i rezervoar INA 98 oktana (nema stotke na autoputevima o_O).
Tamo sam usuo ovaj V-power. S obzirom da mi je neispravan MAF i da imam leak na dihtung usisne, ODUSEVIO SAM SE.
Auto je sa 4 osobe i KRCATIM gepekom isao bolje nego kad vozim sam kroz pg. 0-100 smo mjerili ispod 6 sekundi sa tako punim autom.
Prosjecna mi je kroz taj grad i okolo bila 10 litara. A non-stop stiskanje, trkice itd itd.
Neka potrosnja i performanse, nego je zvuk drugaciji bio totalno. Non-stop backfire, plamencici na puni gas itd >)
Sad me dusa zaboli kad sipam odje...
edit: eo i klip sa malim highway pull od 100 do 200 otprilike. Naravno ne ide 100% kako treba ali opet - not bad
Last edited by aCid_cOokiE; 20-06-12 at 15:39.
Originally Posted by my name is ...
E jbg...znam kako ti je![]()
TAKUMI
Plin dolje, na 0.7, u 24:00.
TAKUMI
good for you dude.
trile kolko trosi na autoput, na 150?
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
ako znam, trenutna me zanimala samo kad sam bio u IDEALNOJ highway brzini, a to je oko 125 kmh, 6tom, na nekih 2000 obrtaja.
sve preko 130 mi je malo prebucno u kabini.
ali evo lupicu oko 12l/100km u vr glave
Originally Posted by my name is ...
ja to nisam primijetio nocas, a prodjoh pored par puNpi...
(nečitko)
E, al taj pug vrti 4500 pri toj brzini, a S4 oko 3000.
TAKUMI
Me sestom na 125 km/h vrti oko 2700...
TAKUMI
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks