Bogme jeste poenta...
Bogme jeste poenta...
TAKUMI
Kad krene poskupljenje doci ce do 2 eura
Jeli sigurno da sjutra pojeftinjuje gorivo neke jade?
Who let the dogs out
Jbt trece pojeftinjenje u nizu a i dalje nije ispod 1.30e.
BRUKA I SRAMOTA!
:burp::burp::burp::burp::burp::burp::burp::burp::b urp:
A kad ce se znat koliko je pojeftinilo
Njak Njak Njak
Sjutra ce se znati... dobro je rekao Bako, kada krene sa poskupljenjem onda ce ici na 2 eur... do tada ce nam mazat oci sa spustanjem za 2-5 centi, ali nikako ispod 1.30 EUR
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
ljudi sipat avio ili obicni dizel,i dje? reno megane phII 1.9dci
Avio dizel ,vec objasnjeno isti gorivo samo cistije,pa logicno da ces to sipati prije![]()
Meni nesto ne znaci puno je li 1.39 ili 1.34.. I dalje mi je skupo.
Ća je život vengo fantažija!
preskupo je...
a puca njima , neka spuste malo gorivo a i onako ce da nas klepaju od avgusta na poreze za telefon,kablovsku i sl. pa ce nadoknadit to tu
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Izbori nam stizu...
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Shit, opet guzva kroz grad.
TAKUMI
baguje ti forum![]()
Poslije izbora ce cijene da budu dobre da cemo morat vozit biciklo, kao sto Sale veli brzo nam dolaze izbori :tennis:
jel pojeftinilo?![]()
HVALA VLADI CRNE GORE!!! Glasaću ih ako će još pojeftinjat gorivo, i ostajat pojeftinjano!!!
Kablovska me ne interesuje u život, TV uopšte ne gledam, injternet mi treba zbog posla što jes jes. Telefon imam najjeftiniji (a 12€ GODIŠNJE mogu preboljet ako MJESEČNO trošim 1000 na gorivo kad se ima)![]()
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks