Page 8 of 202 FirstFirst ... 4567891011121858108 ... LastLast
Results 176 to 200 of 5028

Thread: [SOFTWARE] Pitajte...

  1. #176
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Cetinje
    Posts
    423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidim ti kosu na avatar nemoj mi to radit

  2. #177
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Jedno noob pitanje odnedavno sam počeo da koristim Teamspeak 3 za online igranje.Zadnji put ljudi su se ljudi koji su bili u ops grupi samnom žalili da čuju zvuke sa mog kompjutera (zvuke igre koji dolaze sa mog kompjutera) .Instalirao sam hotkey za push to talk ali nisam probao da li je to rješenje ili još nešto treba da izmijenim u settingu
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #178
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Ponavljam pitanje :

    YouTube me zaebava tj. video se sam od sebe vrati na početak.

    Isto se dešava na 2 računara (jedan je Windows XP drugi Windows 7)
    Jedina sličnost je što koristim Mozilu na oba.


    Samo me interesuje dešava li se to još nekom
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #179
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja imam istu stvar rakun, ali meni nije to cesta pojava, nego onako s vremena na vrijeme se desi.
    Core i7 2600k, AsRock p67 extreme6, 8GB Corsair Vengeance, Gigabyte 580GTX soc

  5. #180
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,170
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja mislim da je to do Youtuba, i meni se desava, kao i kod moja 2 druga. Ja jednostavno refresh stranicu i onda radi. Moguce da je do necega drugog, ako neko zna neka onda kaze.

  6. #181
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Možda do verzije Adobe Flash-a
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  7. #182
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1) Imam Norton Anti Virus, licencirani, na 2 mjeseca... Ostalo mi je još 7 dana do isteka licence... Obzirom da ne planiram da plaćam ponovo, tj. dajem pare za AV, bih da vas zamolim da mi preporučite neki doobar antivirus, besplatan, ono, crack itd... Ili bilo kako.
    Samo da nije neki koji usporava rad kompjutera, kao Avast, na primjer... Jer mi to treba za notebook računar, a oni su poznati po tome što nemaju neke bijesne konfiguracije. na kućnom računaru (desktop) imam AVG, koji završava posao...

    Aj da čujem preporuke, pa da vidim za koji ću se odlučiti. Ako može i download link, ili torrent... Ali ka antivirusnom programu koji u sebe ne sadrži virus (i takve sam skidao sa neta )

    2) Na ovom notebooku mi je takođe licencirani win 7 starter, međutim, nisu mu podijeljene particije. Pa me zanima, mogu kako napraviti 2 particije, bez da obaram ovaj sistem?

    3) Sve ovo mi treba za ovu mašinicu koja ima 1gb RAMa... Pa me zanima mogu li kako ubaciti još 1gb, đe, i koliko bi koštalo? Da li bih izgubio garanciju ako bih mu to ubacivao? Kakve su garancije na HP računare? Međunarodne, ili...? Jer ovaj nije ovdje kupljen, pa u slučaju da mi krepa, đe je ostvarljiva garancija?

    _________________________________________________

    Postavih milion pitanja.
    Častim zelenu repku ko god se potrudi da da odg. na bilo koje pitanje.

    Pozdrav.

  8. #183
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,889
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kod mene imas bitdefendre za 13eura

  9. #184
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,733
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    1) Avira FREE licenca besplatna, traje 1 godinu. takodje sam cuo da nod32 ne usporava racunar ali ga nijesam probao. Nod32 nema besplatan, ima dosta krekova na netu. Mozda ima neki torrent ((:

    2) lagano ces postaviti particije. Desni klik na Computer -> Manage -> Disk Management -> desni klik na disk pa Shrink Volume -> ostavis kako ga je on podijelio i par puta next next next i to je to.
    NAPOMENA: shrink volume ti dijeli slobodan dio na hard disku. ako imas hard od 320GB npr, a zauzeto ti je 100GB, on ce ti preporuciti da podijeli preostalih 220GB tj pravi particiju od 110GB. Ako budes mijenjao brojeve, znaj da unosis velicinu DRUGE particije. Neko se zezne pa stavi veci broj a on mu smanji C (:

    3) Windows 7 STARTER podrzava MAX 2GB rama. Sve zavisi od modela lap topa. Na nekom modelu ne moze da se mijenja ram dok na vecini moze. Ili ima dva slota pa se stavi 2x1GB ili jedan slot, pa se izvadi taj ram od 1GB i stavi ram od 2GB. Obicno se drugi slot nalazi ispod tastaure. Podji u neki servis da ti to ugrade i da provjere moze li uopste da ne kupujes dzabe.

    pozz (: :afro:
    Last edited by JungleBoy; 05-06-12 at 23:29.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.

  10. #185
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    1) Avira FREE licenca besplatna, traje 1 godinu. takodje sam cuo da nod32 ne usporava racunar ali ga nijesam probao. Nod32 nema besplatan, ima dosta krekova na netu. Mozda ima neki torrent ((:

    2) lagano ces postaviti particije. Desni klik na Computer -> Manage -> Disk Management -> desni klik na disk pa Shrink Volume -> ostavis kako ga je on podijelio i par puta next next next i to je to.
    NAPOMENA: shrink volume ti dijeli slobodan dio na hard disku. ako imas hard od 320GB npr, a zauzeto ti je 100GB, on ce ti preporuciti da podijeli preostalih 220GB tj pravi particiju od 110GB. Ako budes mijenjao brojeve, znaj da unosis velicinu DRUGE particije. Neko se zezne pa stavi veci broj a on mu smanji C (:

    3) Windows 7 STARTER podrzava MAX 2GB rama. Sve zavisi od modela lap topa. Na nekom modelu ne moze da se mijenja ram dok na vecini moze. Ili ima dva slota pa se stavi 2x1GB ili jedan slot, pa se izvadi taj ram od 1GB i stavi ram od 2GB. Obicno se drugi slot nalazi ispod tastaure. Podji u neki servis da ti to ugrade i da provjere moze li uopste da ne kupujes dzabe.

    pozz (: :afro:
    1) Vidio sam na dosta kompjutera Aviru... Nikada je nisam imao na mom. Vidjeću, Avira ili AVG.

    2) Prije nego sam postovao na forumu, pokušao sam ovo što si mi ti napisao. Ok, sve odradi, ali mi napravi unallocated space... Onda pokušam ono Next, Next... Ali neće... :/ Javlja neki problem.

    3) Hvala. Konkretno me zanimala cijena, nešto me mrzi da ga nosam po majstora, pa reko' da neko odavde ne zna okvirno. Možda ga i ponesem u slobodno vrijeme.

  11. #186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    1)

    2) Prije nego sam postovao na forumu, pokušao sam ovo što si mi ti napisao. Ok, sve odradi, ali mi napravi unallocated space... Onda pokušam ono Next, Next... Ali neće... :/ Javlja neki problem.
    Kad imas unallocated space, idi desnim tasterom na njega pa izaberi new simple volume, next, next, next, next, finish.
    Who let the dogs out

  12. #187
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Kad imas unallocated space, idi desnim tasterom na njega pa izaberi new simple volume, next, next, next, next, finish.
    Na to sam i mislio, ali neće... Uradiću PrintScreen malo kasnije.

    EDIT: Evo slike:


    Last edited by 11/11/11; 07-06-12 at 02:10.

  13. #188
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niko ništa?

  14. #189
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,733
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    koji ti je to disk koji hoces da podijelis?? koliko vidim taj disk je vec podijeljen na 3 particije i nesto malo. Ajde postavi sliku Computer Management-a, tj Disk managemnet-a da vidim particije.

    DDR3 1GB za lap top ne znam koliko je, ali znam da je 2GB neka bagatela....tipa oko 15 eura. 1GB DDR2 je isto oko 15-20 eura. Ako ti je DDR2, dacu ti ja polovnu 1GB dzabe.
    Last edited by JungleBoy; 07-06-12 at 20:50.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.

  15. #190
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Niko ništa?
    Tvoj OS tj. Windows 7 starter ne podrzava vise od 4 particije (i to primarne) na jednom disku. Konvertovanje u dinamicki disk je takodje zabranjeno tim operativnim sistemom.
    Who let the dogs out

  16. #191
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JungleBoy, ddr3 je. Hvala na ponudi.

    Inače, prije dijeljenja ima samo particija C, na kojoj je sistem; i particija D, recovery... Nakon dijeljenja u MyComputer je vidljiva još jedna particija (to je unallocated space), ali sa njom ne može ništa da se uradi.

    Evo PrintScreen traženog:


  17. #192
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Tvoj OS tj. Windows 7 starter ne podrzava vise od 4 particije (i to primarne) na jednom disku. Konvertovanje u dinamicki disk je takodje zabranjeno tim operativnim sistemom.
    Misliš da bi moglo ako jednu od ovih 4 primarnih ''stopim'' tj. vratim pod C?

  18. #193
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Misliš da bi moglo ako jednu od ovih 4 primarnih ''stopim'' tj. vratim pod C?
    Probaj "stopi" particije Recovery i Hp tools, ne znam koji ce ti
    Who let the dogs out

  19. #194
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Probaj "stopi" particije Recovery i Hp tools, ne znam koji ce ti
    Evo riješeno.

    Šo bi Pantela rekao ''naklon tipa duboki'' za ove asistencije.

  20. #195
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Evo riješeno.

    Šo bi Pantela rekao ''naklon tipa duboki'' za ove asistencije.
    .... velicine sise Lise Ann
    Who let the dogs out

  21. #196
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,572
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Da nema ko da okaci link za Office 2007 (sa licencom ili bez samo da radi) da nije trial i da moze da se pokrene na Windows 7 x64

  22. #197
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skini 2010., odličan je.

  23. #198
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,572
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Moze li ko okacit link hitno mi treba?

  24. #199
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,170
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne smije se piraterija kacit' koliko ja znam. A ja ti imam link.

  25. #200
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,572
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Vec sam nasao sto mi je trebalo.

    Përshëndetje nga Prishtina.

Page 8 of 202 FirstFirst ... 4567891011121858108 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [AUTOMOBILIZAM] Pitajte...
    By cvxcomputers in forum Automobilizam
    Replies: 63112
    Last Post: 22-06-26, 11:54
  2. [HARDWARE] Pitajte...
    By Dutch in forum Hardware
    Replies: 5290
    Last Post: 30-05-26, 16:46
  3. Pitajte
    By POBR0 in forum Fudbal
    Replies: 5
    Last Post: 15-09-11, 11:59
  4. Pitajte...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7187
    Last Post: 17-03-11, 01:00
  5. Pitajte
    By IndijskaKonoplja in forum Sve i svašta
    Replies: 44
    Last Post: 02-11-10, 19:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •