Jedno noob pitanje odnedavno sam počeo da koristim Teamspeak 3 za online igranje.Zadnji put ljudi su se ljudi koji su bili u ops grupi samnom žalili da čuju zvuke sa mog kompjutera (zvuke igre koji dolaze sa mog kompjutera) .Instalirao sam hotkey za push to talk ali nisam probao da li je to rješenje ili još nešto treba da izmijenim u settingu



nemoj mi to radit
Reply With Quote




Bookmarks