Evo jedan u moj komsiluk prodaje jugo 55 1.100 kubika 2003 god. 28 iljada presa
ugradjen plin. Koliko moze trosit plina to?
plinac na bonus je ******, ali im je simpaticna radnica
Evo jedan u moj komsiluk prodaje jugo 55 1.100 kubika 2003 god. 28 iljada presa
ugradjen plin. Koliko moze trosit plina to?
(╯°□°)╯ ︵ ┻━┻
Ako je sve ok prištelovano. Plina kroz grad oko 7-8L/100km...
I jedno 30-40€ djelova koji ti otpadnu u 100km vožnje.
jugo? plina kroz grad 10-11, minimum![]()
She is only here to annoy herself!
Ima Pugov motor...
TAKUMI
Lijepo pade ovo pojeftinjenje goriva, koliko sam čuo za 15 dana će opet da ide dolje 5-6 centi
Dje su sad nestali oni strucnjaci "provjerena informacija, do ljeta ce biti 2e" i slicne price... kako bi ih sve popalio, da vrište
Njak Njak Njak
Svi smo srecni sa 1.39 za BMB, a brzo smo zaboravili da je prije neku godinu kostao 0.85...
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Ja cuh nesto da bi trebalo i LPG da se malo pojeftini , ima li ko kakvu info o tome ...
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Vlada Srbije uvela akcizu na lož ulja radi sprečavanja zloupotreba http://blic.rs/i/325335
Sent from my Samsung Galaxy S2
^^ @Rookie: on je to iznio da bi mi vidjeli sto nase mudre glave mogu smislit jos ...
" Damn the cargo, we'll be on our way tonight "
Ja sam mislio da to nije bilo tesko ukapiratAli evo covjek objasnio.
To je postovano jer sam ovdje citao da ljudi u starije dizele sipaju loz ulje i kod nas.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Po regionu su uveli velike kazne ako nadju loz ulje u kamionima i autobusima. Mada i putnicka vozila su provjeravali.
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Cek, da nadju da vozis na to gorivo ili da prevozis to gorivo ?
" Damn the cargo, we'll be on our way tonight "
Da nadju da vozis na loz ulje....
Da koristis... A sigurno ne mozes gorivo da vozis na sjedistu autobusa![]()
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
bogme smo ga vozili nekada(davno) tako...
She is only here to annoy herself!
ne znam kakvo je stanje sa gorivom u pg ali mi se cini od kad su ga pojeftinili da je 3x gore..
LPG down, 0.77...
TAKUMI
A na VUK?
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Da da ja danas sipao na eko i prijatno se iznenadio.
Na vuk predpostavljam da je 0,75
Jer je uglavnom kod njih jeftiniji dva centa
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
" If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."
Kod njih je -4c...
TAKUMI
raste dolar, to znaci gorivo ide dolje...![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks