Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 36

Thread: Danilovgradska gimnazija

  1. #1
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    858
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Danilovgradska gimnazija

    Da li ju je ko upisao, i da li bih je ja mogao upisati sa uspjehom: 4.60 4.30 4.40 ? Takodje imam diplome sa sportskih takmicenja (ako se to boduje) ... ?

    Znaci da li bih mogao po vama da se upisem sa odlicnim, vrlodobrim i vrlodobrim ?

    Hvala

  2. #2
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,170
    Thanks Thanks Given 
    3,313
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    2,368 Posts

    Default

    Ja kad sam je upisivao, upao sam sa 3 vrlodobra cini mi se. Tako da ne bi trebao nikakvih problema da imas.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam sad ali ja kad sam se upisivao moga je da se upise prakticno ko oce i dobri cak je bio i jedan dovoljni.
    A ti sa ovim prosjekom lagano upisujes.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    858
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To mi je trebalo... Inace ja bih za programera, mislio sam elektro, ali tamo nema ono sto mi treba za PMF (matematika -.-)... Pa cu najvjerovatnije uspisati Gimnaziju, pa cu na kurseve preko ljeta

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Samo nek si zdra'o.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  6. #6
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nokia View Post
    To mi je trebalo... Inace ja bih za programera, mislio sam elektro, ali tamo nema ono sto mi treba za PMF (matematika -.-)... Pa cu najvjerovatnije uspisati Gimnaziju, pa cu na kurseve preko ljeta
    Ja sam u elektro, kako nema matematika .. o.O Sad sam u drugi, a taj predmet za programiranje tek dobiješ neđe u treći razred, a dok dođeš do trećeg promijenićeš šesnaes' budućih zanimanja ..


  7. #7
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shto je ovo gubljenje vremena na forum..ajmo na uchenje brzooo...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Njima je do prije 3 godine kad sam ja upisiva srednju, falilo djaka pa su primali svakog. Pa je skola postala bas popularna za upisivanje.
    Mada su i tebi prosjeci bas jaki, tako da ces sigurno upast

  9. #9
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vazda se jedno odeljenje primalo od ovih sto ne prodju u podgoricku.A sad da ces bas tamo nacit matematiku,ne znam bas,zavisi ko te dopane.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  10. #10
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,170
    Thanks Thanks Given 
    3,313
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    2,368 Posts

    Default

    A bogami i kod Jugoslava i kod Zbunja nema toga ko je nece naucit . Mislim da je teza nego podgoricka gomnazija, nema crtanja ocjena i sminke. Da mi je neko to rekao, ne bih vjerovao. I Kekic ima da te namuci iz psihologije, logike i filozofije. Moras naucit za 5icu da bi dobio dvojku ili trojku

  11. #11
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    479
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada naucit ces programiranje na faxu, ako si planirao pmf tamo se uci od nule sve. Mada kao sto neko rece gore promijenit ces do faxa 16 zanimanja.
    Matematiku mozes solidno nauciti u gimn dg ako te zapadne prof Blagojevic a i onaj drugi, samo uci i imaj jaku ocjenu i imat ces znanja i vise nego sto ce ti trebati na startu faxa.
    Last edited by Victor; 14-05-12 at 22:33.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    A bogami i kod Jugoslava i kod Zbunja nema toga ko je nece naucit . Mislim da je teza nego podgoricka gomnazija, nema crtanja ocjena i sminke. Da mi je neko to rekao, ne bih vjerovao. I Kekic ima da te namuci iz psihologije, logike i filozofije. Moras naucit za 5icu da bi dobio dvojku ili trojku

    Kekic je uvijek gledao kakav je ko djak. Znaci ako imas sve petice pita te jedno pitanje i ako mu ga izbiflas brzinom svjetlosti sledecih 5 sec odmah pise 5.

    Ali zato ovi ostali moraju da nauce. Ne daj Boze uzme li pik na tebe, pitat ce te nesto lijevo samo da ne bi dvojku napisao. Uglavnom je pikovAO ove najgore djake i problematicne.

  13. #13
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A Kekic ako ufati neku predrasudu u vezi nekog djaka,taj ga nece preko 2 izbijat.Dok ga eventualno ne razuvjeri.
    Ali na stranu sve to,vrhunski je profesor.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    A Kekic ako ufati neku predrasudu u vezi nekog djaka,taj ga nece preko 2 izbijat.Dok ga eventualno ne razuvjeri.
    Ali na stranu sve to,vrhunski je profesor.
    Koliko je samo puta dao do znanja da je on diplomirao za nepune 4 godine sa prosjekom 10 i da nema para da plati racun za struju, a komsija vozi dzipove - snasao se!:frog:

  15. #15
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam najbolji djak u istoriji moje osnovne skole i odlican djak u cuvenoj niksickoj gimnaziji.
    Meni su prije 30 godina nudili da budem direktor al ja nisam htio,ne treba meni to.

    To je car.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne treba njemu to, ali nema da plati struju. Price o Milevi su prosto bile nezamjenljive.
    Last edited by miamin; 14-05-12 at 23:17.

  17. #17
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eva i Mileva.
    Sanjao sam kumu nemojte nikome rec.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #18
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    2 sa 4 minusa.

  19. #19
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    A bogami i kod Jugoslava i kod Zbunja nema toga ko je nece naucit . Mislim da je teza nego podgoricka gomnazija, nema crtanja ocjena i sminke. Da mi je neko to rekao, ne bih vjerovao. I Kekic ima da te namuci iz psihologije, logike i filozofije. Moras naucit za 5icu da bi dobio dvojku ili trojku
    Nemo' mi Miloja zaboravit kakav je to bio mudobog sa sve onim kompjuterima iz XV vijeka

    Dje me podsjeti sad na Zbunja :lolblue: kakav je to shampion , ona Danka iz fizike je crnjachila namrtvo!

  20. #20
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,170
    Thanks Thanks Given 
    3,313
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    2,368 Posts

    Default

    Jugoslav i Kekic su mi ostala dva najmrznija profesora ubjedljivo iz srednje skole. I dan danas im ne mogu oprostit sto su me na polaganje ostavili iz matematike u filozofije u 4. razred. Zagorcavali su mi zivot samo tako. Da bi dobio tu posranu dvojku ucio sam dan-noc, posle sam spremao djake za kontrolne, ne vjerujem. Svi ti profesori samo neka su zdravo, jedino mi je onaj iz geografije u dobrom sjecanju ostao, evo mu se sad imena ne mogu sjetit.

    A evo i milena, bjezanje preko potoka i suplji djon su price za anale. Mislim da tu pricu vrti zadnjih 20 godina, najjace je komplekse nabio. Manjega grada, a vecega smrada - nema od Danilovgrada

  21. #21
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,094
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Vukić Orović?

    Ali, ipak mislim da je najbolji profesor, ups, direktor bila dr Zdenka. Koliko je samo knjiga pročitala...
    Last edited by johnny bravo; 15-05-12 at 00:26.
    In vino veritas

  22. #22
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zdenka direktorica! Otvori knjigu na odmoru da je vide kako je nacitana mrcila se ona kakva je, u onu buku ne moze se pricat' a ne knjiga citat'. aaaaaaaaaaahahhahahahhahahhaahahhaaaaaaaaaaaaaaa

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,184
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    923
    Thanked in
    580 Posts

    Default

    Vukić i Kekić, vazda je žensko moglo kod njih 4-5 dobit na neznanje samo ako ima dublji izrez i zeru bujnije poprsje
    A Kekiću se ni dan danas ne javljam iako mi je bio razredni. Cijelo vrijeme me je bez razloga drža na zub,drtina jedna. A nikad mu nisam dava povoda posebnog. Kolika me je puta pred roditeljima ocrnio da neću školu završavat.
    Jugoslav je dobar,strog umije bit al dobar profesor dosta(mada ja nikad matematiku nisam volio).
    Milivoje sa "Stisni eeenter,životinjo".
    Saša Nikolić sa njegovim dečko i ženska obraćanjem i zavođenjem discipline. On mi je možda i najjači lik tamo bio.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahaha prejako Kekic koji zna koliko ima stepenica do drugog sprata. ) Zbunjo masina, rijetko dobar COVJEK.
    ...The grass was greener, the light was brighter, the taste was sweeter, the nights of wonder...

  25. #25
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Vukić i Kekić, vazda je žensko moglo kod njih 4-5 dobit na neznanje samo ako ima dublji izrez i zeru bujnije poprsje
    A Kekiću se ni dan danas ne javljam iako mi je bio razredni. Cijelo vrijeme me je bez razloga drža na zub,drtina jedna. A nikad mu nisam dava povoda posebnog. Kolika me je puta pred roditeljima ocrnio da neću školu završavat.
    Jugoslav je dobar,strog umije bit al dobar profesor dosta(mada ja nikad matematiku nisam volio).
    Milivoje sa "Stisni eeenter,životinjo".
    Saša Nikolić sa njegovim dečko i ženska obraćanjem i zavođenjem discipline. On mi je možda i najjači lik tamo bio.

    Je li Sasa Nikolic fiziku predavao? Ne znam toga prof, nije predavao dok sam ja tamo ucio.

    Meni je ovako u najgorem sjecanju ostala mrzna Saleticka iz istorije, sa njenim beskrajnim lazima i praznim pricama neradnik taj, ,,intelektualac'' u pokusaju.


    Mislio si sigurno na Miloja iz informatike, ne Milivoje. On je kralj nad kraljevima, kako je volio da sklepa po glavi ove lose djake kad ga pitaju jedno isto po 100 puta.

    Ni meni Kekic nesto nije ostao u najsjajnijem sjecanju, nije bio previse korektan, davao je ocjene kakav je ko djak. Ja sam mu se javljao da popravim ocjenu tek kad prvo popravim ostale ocjene pa on to vidi u dnevniku i onda me pita 2 lekcije po pola minuta i odmah mi popravi ocjenu bez po muke.

    Vukic kralj! Boli ga uvo.

    Zbunja sad kad sretnem izljubi me coek, pozdravi se sa mnom kada smo najbolji drugovi bili. Da sam znao da ce tako biti, vise bih ucio matematiku. ;p
    Last edited by miamin; 15-05-12 at 22:10.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Barska gimnazija
    By _senorita_ in forum Primorski
    Replies: 136
    Last Post: 14-05-10, 19:14
  2. Gimnazija i Ja
    By Stetni in forum Teenland
    Replies: 71
    Last Post: 13-09-06, 19:29
  3. Gimnazija
    By pixi in forum Centralni
    Replies: 54
    Last Post: 26-06-05, 23:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •