Pa kajen je 15 hiljada eura, zasto ne mozes da shvatis... to je obicni VW, njihova šasija, njihovi motori... to nikako nije ferrari, aston, lambo...
ps. pogledaj cijene kajena, svaki presao ispod 150k http://goo.gl/lrk9S
Pa kajen je 15 hiljada eura, zasto ne mozes da shvatis... to je obicni VW, njihova šasija, njihovi motori... to nikako nije ferrari, aston, lambo...
ps. pogledaj cijene kajena, svaki presao ispod 150k http://goo.gl/lrk9S
Last edited by ^^0LIvEr_QuEeN^^; 11-05-12 at 15:48.
Dragi plinoljubci,
Samo vi vozite na plin, ja cu vozit ono za sta imam para a necu se vozit na ler i uzimat manje felme da mi manje trosi.
Rasprava je suvisna jer niko ne moze promijenit misljenje, posebno kad ga fabija ubjedjuje.
A to sto ustedite trosite sa drustvom kako ne, samo ugradjivanje plina vas odaje da ste u stvari stipse.
Aj nam jos jednom ispricaj koliko si ustedio na plin? I koliko si zaradio?
Mislim da je tema cijena goriva, i da se vrnemo na to, skupo je stvarno .
Kupus, kako slusa onaj Renol 4![]()
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
Stavio sam mu plin i poceo da radim ka divlji, znas koliko ustedim to je bruka :-)
Krenem put zabjela pokupim dvoje, oni po euro i dzabe se vozimo a isti auto i isto vuce i zvuk isti.
Sve je isto samo njega nema :-D
kupus...bolje da nisi nista pisa,nego da valjas ovakve gluposti...
Skupo a? Mene uopste ne nerviraju cijene goriva, cak bih volio da su malo jace, bila bi manja guzva kroz grad.
Znas li koliko sam ustedio?
Pogle ovo:
Znaci, 12,5 (10 eura) litara goriva - 90 km, 50 litara goriva, 354 km.
A znas li koliko to kosta?
Ovoliko:
Sad za 50 litara benzina (nekvalitetnog i prljavog) treba da izdvojis 74 eura.
Za 50 litara prljave i nekvalitetne nafte - 69 eura.
Vidis li kakvu razliku izmedju voznje na plin i voznje na benzin?
Ne?
Znam.
Aj cao.
Last edited by Fabia_Elegance!; 11-05-12 at 23:37.
TAKUMI
Meni nista nije jasno koliko si ustedio?
DA nisi na policisku akademiju?
on tamo a ti na jezik i knjizevnost![]()
f6
pa dobro vidis li smajlic![]()
f6
Zaboravio si veliko slovo i znak pitanja.
![]()
![]()
Nije obicni, ovaj je SPEC V...
Last edited by Fabia_Elegance!; 12-05-12 at 01:45.
TAKUMI
Jel vas uce na policijskoj akademiji znacenje rijeci "ironija"?
Ovako dje god odes, odes sa bocom hahaha
Fabia koliko ti trosi BMW na 100km plina cisto informativno?
12-13.![]()
Ako uzmemo da je potrosnja plina na 100 km = 12 L
Ako uzmemo da je potrosnja dizela na 100 km = 7 L
dodje se na slican odnos utrosenog novca na 100 km, pod uslovom da se vozi samo na to gorivo!
Ugradnja kvalitetnog plina, dize cijenu.
Odrzavanje dizelasa, drzi cijenu.
Nisam pametan, ali dva rezervoara mi ne idu u kola, prema tome moj glas za sada ide ka dizelasu. To nije ekoloski glas. Ali, ako se nadjes iza lose odrzavanog dizelasa ili lose ugradjenog plinasa, svejedno padas u komu.... Sto da vam kazem...
" Damn the cargo, we'll be on our way tonight "
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks