Vidji prijatelju, nece ti svaki iGo radit na svakom uredjaju. Ako hoces da imas najmanje problema, kupi. Ako ne znas gdje da kupis, reci. Znam da je distributer iGo za podneblje bivse SFRJ firma iz Slovenije, mislim da se zove CHS ili tako nesto.
Vidji prijatelju, nece ti svaki iGo radit na svakom uredjaju. Ako hoces da imas najmanje problema, kupi. Ako ne znas gdje da kupis, reci. Znam da je distributer iGo za podneblje bivse SFRJ firma iz Slovenije, mislim da se zove CHS ili tako nesto.
" Damn the cargo, we'll be on our way tonight "
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks