" čini se da iz rana raste cvijeće... "
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
hahahaaaaaaa
"Ljudski je grijesiti, ali ako potrosite gumicu prije olovke, stvarno ste pretjerali..."
Mudar covjek ne kaze sve sto misli, ali misli sve sto kaze.
Kad imas kratko ime, al' ga svi uporno produzavaju jer misle da tepas sam sebi.
Zla kob.
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
I am so post-rock I shit sad birds.
Sadness is a bleeeeeesssssiiiiiiiiiiiiing
mmmmmmmmmmmmmmmmmm......
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Sell the Vatican, Feed the World!
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Sell the Vatican, Feed the World!
Da bih s tobom prošla pustoš ovog svijeta
Da bismo se zajedno suočili s užasnom smrti
Da bih vidjela istinu da bih izgubila strah
Pošla sam usporedo s tvojim koracima
Zbog tebe ostavih svoje carstvo svoju tajnu
Svoju hitru noć svoju tišinu
Svoj biser okrugli i njegovu bjelinu
Svoje ogledalo svoj život svoju sliku
I napustih perivoje raja
Tako bijah na svijetu bez koprene tvrdog dana
Bez ogledala vidjeh da sam gola
A pustinja se zvala vrijeme
Zbog toga si me svojim kretnjama odijenuo
I naučih živjeti u punome vjetru.
Sophia de Mello Breyner Andersen
Mudar covjek ne kaze sve sto misli, ali misli sve sto kaze.
Welcome to the real world. It sucks. You're gonna love it.
No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.
There are currently 14 users browsing this thread. (0 members and 14 guests)
Bookmarks